Immortal Redneck Steam’de Büyük Bir İndirim Aldı

Fahri Gün 11 Ağu 2019 Oyun 208  0

Popüler oyun sanal mağazalarından Steam’de indirim dönemi devam ediyor. Bu kez de Immortal Redneck oyunu büyük bir indirime girdi. İşte ayrıntılar…

Video oyunu kategorisinde uzun zamandır varlık gösteren Steam platformu, pek çok oyunun daha uygun fiyattan satın alınabilmesini sağlıyor. Steam mağazasında sık sık çeşitli indirim kampanyaları gerçekleştiriliyor. Şimdi bunlara bir yenisi daha eklendi.

Fiyatı 8 TL oldu

Immortal Redneck oyunu Steam üzerinde büyük bir indirim aldı. Günün Fırsatı Kampanyası kapsamında oyununa yeni fiyatı 8,68 TL oldu. Eskiden 31,00 TL’den satılmaktaydı. Böylece %70’in üzerinde bir indirimin söz konusu olduğunu söyleyebiliriz.

Geliştiricisi bağımsız ekip Crema

Crema tarafından geliştirilip yayınlanan oyun şu ana kadar büyük bir ilgiyle karşılandı. Yapılan incelemelerden genellikle yüksek puanlar aldı. Yoluna emin adımlarla devam ettiğini söyleyebiliriz.

Kampanya yarın sona erecek

İndirim günün fırsatı kapsamında gerçekleştirilmiş olup bir gün geçerliliğini koruyacak. 12 Ağustos akşamında sona erecek. Bir shooter oyunu olan Immortal Redneck’in bağımsız bir ekip tarafından geliştirilmesine rağmen oldukça iyi olduğunu söyleyebiliriz.
Alanında En Popüler Oyun Olan ETS 2 İndirime Girdi
Play Store Platformunda Ülke Değiştirme Yöntemi
Pawn of the Dead İncelemesi
Little Nightmares 2 İncelemesi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)