Heyecanla Beklenen Dark Souls Remastered Çıkışını Gerçekleştirdi!

Fahri Gün 24 May 2018 Oyun 277  0

Dark souls serisi için bir süredir hazırlanan yeni remastered sonunda çıktı. Oyuncular şu andan itibaren Dark Souls Remastered’i edinebilir.

Sahip olduğu fonksiyonlarla oyuncuların gönlünü kazanan ve uzun yıllardır sevilen popüler serilerden biri olarak dikkat çeken Dark Souls’un yenileneceği açıklanmıştı. Oyunun geliştiricisi, yakın zamanda ilk oyun için bir remastered çıkaracaklarını duyurmuştu. Nitekim 25 Mayıs tarihinde yeni Dark Souls Remastered sürümünün sunulacağı bekleniyordu.

Dark Souls Remastered, beklenenden de önce, bu sabah Steam’de satılmaya başlandı. Oyun resmi Steam sayfası üzerinde 119.00 TL fiyat etiketi ile yer aldı. Yetenekerinizi sergileyebildiğiniz aksiyon dolu bu oyunda karanlık, geniş bir evren sizi bekliyor. Olabildiğince ayrıntılı olarak hazırlanan Dark Souls Remastered için puanlar gelmeye başladı fakat şu an için sonuçlanan ciddi bir incelemenin bulunmadığını, aynı zamanda pek yorumun henüz yapılmadığını belirtelim. Bu yüzden Dark Souls Remastered’in başarılı bir yapım olup olmadığını görebilmemiz için zaman gerekiyor.

Remastered nedir?

Daha çok oyunlarda karşımıza çıkan bu kelime, oyun dünyasında yenilenerek sunma anlamına gelmektedir. Remastered oyunlar özellikle grafik teknolojisi olarak eski olan oyunların tekrar elden geçirilerek daha güzel grafiklerle sunulmuş halleridir. Yani eski bir oyuna yeni görünümünün kazandırılmasıdır.

AC Origins İnceleme
Knights And Bikes Çıkış Tarihi Hakkında Sürpriz Gelişme
Immortal Redneck Steam’de Büyük Bir İndirim Aldı
Prey Digital Deluxe Kısa Bir Süreliğine İndirime Girdi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)