For Honor Şu An Da PS4 İçin Ücretsiz Sunuluyor!

Fahri Gün 11 Kas 2017 Oyun 294  0

Ubisoft’un göz bebeği projelerinden For Honor çok kısa bir süre için ücretsiz oldu. Oyunu hafta sonu boyunca ücretsiz olarak deneyebilirsiniz.

PlayStation Plus her ne kadar eleştirilsede zaman zaman çok önemli oyunları ücretsiz olarak sunması ile dikkat çekiyor. Buna örnek olarak geliştirilebilecek bir hadise daha yaşandı.

 PlayStation Plus kullanıcıları şu an For Honor oyununu ücretsiz olarak oynayabilir. Fakat kampanya çok kısa bir süre için geçerli. 13 Kasım tarihinde süre doluyor. Süre dolduktan sonra da bir süre daha çok önemli bir kampanya olacak. Oyun Pazartesi gününden itibaren tekrar ücretli olacak ancak çok önemli bir indirim alacak ve 59 TL’ye satılacak. Oyunun normal fiyatı ise 269 TL.

Şimdi PlayStation Plus üyesiyseniz oyunu hemen sepetinize ekleyip 0 TL ödeme seçeneği ile oynamaya başlayabilirsiniz. Pazartesi günü geldiğinde de %78 indirimle yani 59 TL’ye alabileceksiniz.

Bu arada PlayStation Plus’ta da ücretsiz deneme imkanının olduğunu söyleyelim. 14 gün boyunca ücretsiz üye olabiliyorsunuz ve avantajlardan yararlanabiliyorsunuz fakat daha sonra ücretli üyeliğe geçtiğinizde her ay yüksek abonelik ücretleri ödemek durumunda kalıyorsunuz.

 

Etiketler:
Strange Brigade Oynanış Görüntüleri ve Pek Çok Detay Ortaya Çıktı!
Sherlock Holmes Oyunlarında Kısa Süre Geçerli Büyük İndirim!
NBA Live 19’la Birlikte Kadın Karakter Oluşturma Özelliği Geliyor
Age of Empires 2 Turnuvası Başlıyor!

Yorum Yapmayı Unutmayın :)