For Honor İçin Kısa Süreliğine Büyük Bir İndirim Gerçekleştirildi

Fahri Gün 25 Tem 2020 Oyun 233  0

Savaş oyunları arasında popüler bir yere sahip olan For Honor ile ilgili olarak kısa süreliğine büyük bir indirim gerçekleştirildi. İşte ayrıntılar…

Ubisoft’un eliyle gelen For Honor, özellikle ilk piyasaya sürüldüğü dönemde epey dikkat çekmiş ve milyonlarca oyuncu tarafından oynanmıştı. Şu an her ne kadar eskisi kadar çok oynanmıyor olsada hala popüler oyunlar arasında yer alan For Honor, özellikle güçlü grafikleri ve savaş mekanikleri ile oyuncuların beğenisini kazanacağını düşündüğümüz bir orta çağ kılıç savaşı oyunu.

30 TL Oldu !

For Honor , dijital mağazalardan Steam üzerinden de satılmakta olup Steam’de kısa süreliğine büyük bir indirim aldı. Normal fiyatı 76,99 TL olan For Honor için Steam üzerinde %60 oranında kayda değer büyük bir indirim gerçekleştirildi. Böylece oyunun yeni fiyatı 30,79 TL oldu. Aynı fiyattan 27 Temmuz akşamına kadar satılacak olan oyun ardından tekrar eski fiyatına dönecek.

Complete Edition 127 TL Oldu !

For Honor’ın indirilebilir ek içerikleri de barındıran Complete Edition paketinde de yüzde 75 oranında indirim olduğunu ve kısa süreliğine 127,25 TL’den satıldığını belirtelim.
Etiketler:
Bioshock The Collection İçin Büyük Bir İndirim Fırsatı Sunuldu
PUBG Mobile UC Satın Alma Rehberi
Bu Fiyata Daha İyi Oyun Yok ! The Witcher 3 İndirime Girdi
NBA 2K21 18 Şubat’a kadar büyük bir indirime girdi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)