Fall Guys Büyük Bir Başarıya İmza Attı

Fahri Gün 10 Ağu 2020 Oyun 608  0

Geçtiğimiz günlerde hem konsollar hemde PC platformu için çıkışını gerçekleştiren Fall Guys çok kısa bir süre içerisinde önemli başarılar yakaladı.

Fall Guys video oyunu, 4 Ağustos günü piyasaya sürüldü. Çıkışının üzerinden yalnızca 6 gün geçmesine rağmen Steam üzerinde 2 milyon satış barajını devirdiği bilgisine ulaşıldı.

GTA V’i geçti!

Anlık oyuncu sayısı bakımından sıklıkla rekorlar kıran Fall Guys video oyunu şu an GTA V’ten bile daha fazla oynanıyor. Oyun Twitch üzerinde de çok popüler. Edinilen bilgiye göre Twitch üzerinde Fall Guys ile alakalı olarak 24 milyon saat kadar izlenme yapılmış. Bu büyük rakam oyunun Twitch üzerinde ne kadar popüler olduğunu gözler önüne seriyor.

PlayStation Plus ücretsiz oyunu oldu!

PlayStation Plus’ta Ağustos ayının ücretsiz oyunlarından biri olarak sunulan Fall Guys, PlayStation 4 üzerindeki satış rakamları henüz açıklanmamasına rağmen görünen o ki PS4 üzerinde de çok iyi bir iş çıkarıyor.

Son kalan kazanıyor

Fall Guys çoklu oyuncu modu bulunan bir oyun olup, farklı parkurlara sahip ve oyuncular bu parkurlarda birbirleri ile kıyasıya bir rekabet halinde. Birbirlerini geçmeye çalışan oyuncular parkurun çıkardığı çeşitli engellerle de mücadele ediyor ve ayakta son kalan oyuncu galip geliyor.
Etiketler:
Mafia Trilogy Fiyatı Yarı Yarıya İndi
Dead Cells, Hafta Sonuna Özel İndirim Aldı
FIFA 22 Yılbaşına Özel İndirim Aldı
Steam’de Büyük Kış İndirimi Başladı!

Yorum Yapmayı Unutmayın :)