VLOG Çekenlerin İşine Yarayabilecek Ucuz Telefonlar

Fahri Gün 08 Ağu 2020 Mobil 388  0

Yeni yazımızda VLOG çeken kullanıcıların işine yarayabilecek uygun fiyatlı akıllı telefonları derledik. İşte ayrıntılar….

Vlog ne demek?

Vlog, bir gün içerisinde günlük olarak veya bir olayla ilgili olarak kendinizi çektiğiniz videolardır. Sosyal medyada artık bu tarz videolara çok fazla ilgi gösterilmektedir. Hergün vlog çekip yayınlayanlara ve böylece belli bir takipçiye ulaşanlara da vlogger denilmektedir. Vlogger olmak isteyenler için en önemli kıstaslardan biri ise ön kamerası kaliteli olan bir akıllı telefona sahip olmaktır.

Vloggerların işine yarayabilecek ucuz akıllı telefonlar :

Huawei P30 Lite

P30 akıllı telefonu oldukça başarılı bir ön kamera performansı sunmaktadır. Bu sebeple Vlog çekeceklerin işine yarayabilecek bir telefondur. Fiyatı da 2500 TL civarlarındadır. Ön kamerası ile 1080p video kaydı yapabilirsiniz ve aynı zamanda yapay zeka AI sahne algılama ve iyileştirme desteğini kullanabilirsiniz.

Redmi Note 8 Pro

Note 8 Pro akıllı telefonu özellikle fiyat performans ürünleri arasında dikkat çeken bir modeldir. 4500 mAh büyük bir bataryası vardır ve bu batarya sayesinde tüm gün vlog çekebilirsiniz. Aynı zamanda yapay zeka destekli ve 1080p video kaydı yapabilen hiç de küçümsenemeyecek bir ön kamerası bulunmaktadır. Bu bağlamda kaliteli öz çekimler yapabileceğiniz iyi bir vlog aracı olabilir.

Realme 6 Pro

Oppo’nun Realme 6 Pro akıllı telefonu 6.6 inç büyüklüğünde oldukça büyük bir ekrana sahiptir. 16 MP ön kamerası vardır ve seflie kamerasının 1080p video kaydı, yavaş çekim gibi özellikleri vardır. Yavaş çekim özelliği pek çok telefonda hala bulunmayan bir niteliktir. Bu bağlamda Realme 6 Pro telefonunda olması Vlog için bulunmaz bir nimet haline getirmektedir. Aynı zamanda dijital görüntü sabitleyicisi ile hareketli nesneleri çekerken bile iyi bir görüntü elde edebiliyorsunuz. Elbette bunun gibi daha pek çok akıllı telefon var ancak biz fiyat tarafında nispeten uygun olan orta seviye akıllı telefonlara yer verdik.
Etiketler:
Moto X30 Pro Telefonunun Tanıtılmadan Satışa Sunulması Bekleniyor
Hava Durumu Alanında En Başarılı Uygulamalar
Vivo V25e Teknik Özellikleri Belli Oldu
Asgari Ücretle Alınabilecek Giriş Segment Telefonlar

Yorum Yapmayı Unutmayın :)