Epic Store’a Heyecan Verici Bir Özellik Eklendi

Fahri Gün 11 Mar 2019 Teknoloji 492  0

Son günlerde dikkat çeken PC uygulamalarından Epic için yeni bir özellik eklendi. Uygulamaya bu defa arama özelliği dahil edildi.

Epic Store uygulamasına eklenen yeni arama özelliği ile birlikte oyuncular oyunun ismini mağaza içerisinde aratarak kolayca bulabiliyor. Aslına bakarsanız böyle bir özelliğin uzun zaman önce uygulamaya dahil edilmesi gerekirdi. Epic Games üzerinde bir oyunu bulmak iteyen oyuncular oyun ismini mağaza içerisinde aratamadıkları için kolayca bulamamaktalardı. Epic Games bu konuda bir adım attı ve artık arama özelliğini kullanıcılara sundu.

Artık kolayca arama yapabilirsiniz

Oyuncular çıkan yeni güncellemeyle beraber oyun ismini mağaza içerisinde aratarak oyunlara tek tek bakmak zorunda kalmadan istedikleri oyuna ulaşabilir. Aslında bu özellik uzun bir zamandır basit internet sitelerinde dahi karşımıza çıkan bir özellik ancak Epic Games geliştirici ekibi büyük olasılıkla ilk etapta buna ihtiyaç duymadığı için eklemedi. Oyun sayısı ve popülerlik artınca da gerekli görüldü ve dahil edildi.

İki haftada bir oyun hediye ediyor

Epic Store özellikle ücretsiz oyun fırsatları ve bazı oyunları kendisine bağlamasıyla önemli bir başarı elde etti. Şu an platform üzerinde her iki haftada bir farklı oyun ücretsiz olarak paylaşılıyor.
Etiketler: ,
Fotoğraflarda Arka Plan Silmek İçin Kullanabileceğiniz Araçlar
Net Framework Hakkında Bilinmesi Gerekenler
HTS Kaydı Hakkında Bilinmesi Gerekenler
Google Dijital Atölye Hakkında Bilgiler

Yorum Yapmayı Unutmayın :)