Edge of Eternity Oyununda Artık Son Düzlük!

Fahri Gün 11 Eyl 2018 Oyun 226  0

Edge of Eternity çıkış tarihine artık az bir zaman kaldı. Oyun 29 Kasım 2018 tarihinde bilgisayar ve oyun konsolları için çıkışını gerçekleştirecek. 

Pek çok oyuncunun heyecanla beklediği Edge of Eternity ile ilgili yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Geliştirici ekip oyun üzerinde artık son çalışmaları yapıyor. Oyun iki ay kadar sonra, 29 Kasım 2018 tarihinde oyuncularla buluşacak. Böylece oyuncular Edge of Eternity oyununu indirip oynamaya başlayabilecekler. Oyun hem PC hem de konsol platformları için çıkışını gerçekleştirecek.

Yeni bir RYO deneyimi yaşatmaya gelen Edge of Eternity, aksiyon ve macera dolu bir oyun olup geliştirici tarafından oyuncuların oynarken sıkılmaması amacıyla özel olarak geliştirildi. Görsel efektlere ve oynanış sistemine yoğun ağırlık veren geliştirici ekip, oyuncuları etkilemeyi umut ediyor.  Henüz fiyatı belli olmayan Edge of Eternity, büyük bir olasılıkla İngilizce ve Fransa olmak üzere iki farklı dil seçeneğiyle piyasaya sürülecek. Oyunda taktik ve stratejileri geliştirmek de son derece önemli olacak.

Edge of Eternity minimum sistem gereksinimleri ise şu şekilde: 

  • İşlemci: Intel HD 2400 veya seviyesinde AMD işlemci birimi
  • Grafik Kartı: NVIDIA GTX 660
  • Depolama Alanı: 12 GB
  • RAM: 4 GB
  • İşletim Sistemi: 64 Bit Windows 8.1 ve üzeri
Etiketler:
Sniper Ghost Warrior 3’e Dair Büyük Bir Kampanya Başladı
The Crew 2 Büyük Bir İndirim Aldı
Chernobylite İncelemesi
Luigi’s Mansion 3 Detaylı İncelemesi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)