LG V40 ThinQ Tanıtım Tarihi Hakkında Önemli Gelişme

Fahri Gün 10 Eyl 2018 Mobil 220  0

Son zamanların en çok dikkat çeken akıllı telefon modellerinden LG V40 ThinQ ile ilgili heyecan verici yeni bir gelişme daha yaşandı. İşte habere ilişkin detaylar…

Her ne kadar artık eski popülerliğinden uzak olsada LG kuşkusuz hala değerli akıllı telefon üreticilerinden biri ve şu an oldukça iddialı bir cihaz üzerinde çalışıyor. Söz konusu cihazın ismi özellikle 5 kamerasıyla dikkat çeken LG V40 ThinQ, sahip olduğu ThinQ teknolojisi ve beş kameralı yapısıyla gündeme bomba gibi düşecek telefonlardan biri olan LG V40 ThinQ hakkında önemli bir gelişme yaşandı. Cihaz Global Sertifikasyon Forumu tarafından onaylandı. Böylece cihazın resmi onay sürecinin başladığını, bu durumda da tanıtım tarihinin epey yakın olabileceğini söyleyebiliriz. Cihazın tanıtımının bu ay içerisinde gerçekleştirilmesi ve Ekim ayında da satışa sunulması bekleniyor.

LG V40 ThinQ, 6.3 inç büyüklüğünde 3130 x 1440 p çözünürlüğünde POLED ekranla gelecek. Snapdragon 845 işlemciden gücünü alacak olan telefonda tam 5 kamera yer alacak. Bu kameralardan üçü arka ikisi ise ön kısımda olacak ve kullanıcılar için muazzam bir görüntü kalitesi sunacak. Ürün aynı zamanda 6 GB RAM ve 128 GB dahili depolama alanıyla kullanıcının ihtiyaç duyacağı RAM performansı ve depolama alanını rahatlıkla karşılayacak.

Etiketler: ,
Nubia Z20 İçin Geri Sayım Başladı
Xiaomi Mi A2 Modeline Yeni Bir Güncelleme Sunuldu
Huawei, Apple ve Samsung Arasındaki Savaş Nasıl Gidiyor? İşte Son Veriler
ZenFone Max Pro M1 Fiyatlarında İndirim Var

Yorum Yapmayı Unutmayın :)