Duyduk Duymadık Demeyin! Meşhur Sherlock Holmes Oyunu Büyük Bir İndirime Girdi

Fahri Gün 03 Eki 2020 Oyun 443  0

Video oyunu dünyasında bazı oyunlar var ki ayrı bir yere sahip oluyor. Sherlock Holmes :The Devil’s Daughter video oyunu da dedektifçilik oyunları arasında öneme sahip bir yapım ve şimdi büyük bir indirime girdi.

Dedektifçilik kategorisinde pek çok film ve oyun bulunuyor. Sherlock Holmes belki de bunlar arasında en ünlü film serilerinden biri ve video oyunu dünyasında da Sherlock Holmes: The Devil’s Daughter isimli popüler bir yapım bulunuyor ve şu sıralar Steam üzerinde büyük bir indirimle satılıyor.

Yalnızca 7,50 TL oldu

Normal fiyatı 75,00 TL olan Sherlock Holmes: The Devil’s Daughter , Steam sayfası üzerinde kısa bir süreliğine yüzde 90 indirimle yalnızca 7,50 TL’den satılıyor. Gerçekleştirilen kampanya 5 Ekim akşamı sona erecek. Bu sebeple şu sıralar güçlü hikayeye sahip iyi bir dedektifçilik oyunu oynamak istiyorsanız kaçırmayın.

Dövüş, gizlilik, takip…

Oyunun içerisinde sorgu, dövüş, takip ve gizlilik gibi pek çok mekanik oyuncuyu bekliyor. Aynı zamanda sahip olduğu grafiklerin de son derece güzel olduğunu belirtelim. Oyunu satın almak için Sherlock Holmes: The Devil’s Daughter resmi Steam sayfasına bakabilirsiniz. Hemen aşağıda da sistem gereksinimlerine yer verdik.

Sherlock Holmes: The Devil’s Daughter Sistem Gereksinimleri:

  • İşletim Sistemi: Windows 7 64 Bit / Windows 8.1 64 Bit / Windows 10 64 Bit
  • İşlemci: INTEL Core i3 3.6GHz / AMD FX Series 4.2GHz Quad-Core
  • Bellek: 6 GB RAM
  • Grafik Kartı: 1024 MB 100% DirectX 11 compatible AMD Radeon HD 7790 / NVIDIA GeForce 460 GTX DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 20 GB kullanılabilir alan
Oyunlarda Başarım Sistemi
Hogwarts Legacy: Secrets of the Restricted Section Tam Çözüm
Starfield Hileleri
Oyun Dünyasında Kapalı Beta Süreci Hakkında Bilgiler

Yorum Yapmayı Unutmayın :)