DJI Mavic Air Drone İle İlgili Sürpriz Gelişme

Fahri Gün 22 Oca 2018 Teknoloji 456  0

DJI Mavic Air Drone cihazının 23 Ocak 2018 tarihinde tanıtılacağı açıklanmıştı. Tanıtıma saatler kala önemli bir sürpriz açığa çıktı.

Drone teknolojisi hususunda yaptığı önemli çalışmalarla bilinen DJI, geçtiğimiz günlerde DJI Mavic Air Drone isimli bir drone tasarladığını açıklamışa, resmi tanıtımı 23 Ocak tarihinde yapacağını duyurmuştu. Fakat ürünün detayları daha tanıtılmadan ortaya çıktı.

Üründe 32 Megapiksel çözünürlüğünde, panorama çekim yapabilen kamera bulunuyor. Drone ile 4K video kaydı yapılabiliyor. 21 dakika boyunca havada kalabilen DJİ Mavic Air Drone, özel çarpışma önleme teknolojilerine sahip. Ürün üç farklı renkte satılacak. Bu renkler kırmızı, siyah, beyaz olmakla birlikte eğer ürünün siyah modelini seçerseniz tamamen siyah olacak. Fakat kırmızı veya beyaz modellerden birini seçerseniz kırmızı – siyah, beyaz – siyah kombinasyonu söz konusu olacak.

İşte beyaz renkteki DJI Mavic Air Drone görünüşü hakkında ulaşılan bir görsel:

Cihaz hareketle kontrol edilebilecek ve üç yönlü tutma düzeneği bulunacak. Ürün hakkında daha fazla bilgi yarın yapılacak olan tanıtımdan sonra açığa çıkacak.

Etiketler:
Epic Store’a Heyecan Verici Bir Özellik Eklendi
Google Earth Nedir Nasıl Kullanılır?
WhatsApp Hesap Bilgileri Nedir ve Nasıl İndirilir?
Asus Zenbook Pro Detaylı İnceleme

Yorum Yapmayı Unutmayın :)