Destiny 2 Oyunu Yeniden Ücretsiz Oldu!

Fahri Gün 07 Tem 2018 Oyun 594  0

Geçen hafta kısa süreliğine ücretsiz olarak sunulan popüler oyunlardan Destiny 2, kaçıranlar için bir kez daha ücretsiz oldu. Oyun hafta sonu boyunca ücretsiz olarak oynanabilecek.

En sevilen nişancılık oyunlarından biri olan Destiny 2, 6 Eylül 2017 tarihinde PlayStation 4, Xbox One ve bilgisayar platformu için çıkışını gerçekleştirmişti. Activision tarafından yayınlanan oyun, günümüzün sevilen yapımları arasında yer alıyor. Söz konusu oyun hakkında şimdi Battle platformunda büyük bir kampanya başlatıldı. Normal fiyatı Microsoft Store’da 235.00 TL olan oyun, Battle aracılığıyla ücretsiz oldu.

Kampanyanın gerçekleştirildiği internet adresi battle.net. Battle üzerindeki fiyat etiketi 38.99 USD iken 0 USD olarak değiştirildi. Pazartesi gününe kadar ücretsiz indirebileceğiniz oyun, süre dolduktan sonra sizden lisans key isteyecek. Sürenin bitiminin ardından da indirimli bir fiyattan satın alabilme imkanınız olacak. Eğer isterseniz ücretsiz oynayış süresinin ardından satın almama gibi bir imkanınız da var. Yani tam sürümü ücretsiz olarak denemiş olacaksınız.

Destiny 2, özellikle optimizasyon konusunda oyuncuların beğenisini kazanmayı başaran bir oyun oldu. Son zamanlarda PC optimizasyonu konusunda sıkıntılı oyunlar olmasına karşın Destiny 2, bu sıkıntıyı oyuncuya yaşatmayarak taktir topladı. Eğer şu sıralar kaliteli bir nişancılık oyunu oynamak istiyorsanız bu kampanyadan yararlanmanızı öneririz.

Etiketler: ,
Anno 1800 Oynayanların İşine Yarayabilecek 5 Taktik
Kule Savunması Temalı 5 Video Oyunu
Scarlet Nexus İncelemesi
Game Builder Garage İncelemesi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)