Amazon Oculus Rift İçin Görülmemiş Bir İndirim Yaptı

Fahri Gün 26 Ara 2017 İnternet 484  0

Amazon,  Oculus Rift sanal gerçeklik gözlükleri ve özel kumanda paketini daha önce görülmemiş bir fiyata satıyor. Oculus Rift + Touch kontrol paketi Amazon’da 349 Dolar’a düşürüldü.

Türkiye’de de büyük beğeniyle takip edilen Amazon, dünyanın en büyük e-ticrate platformlarından biri konumunda. Özellikle önemli avantajlarıyla dikkat çekiyor. Türkiye’de pek çok kişi yüksek vergilendirmelerden dolayı dışarıdan ürün getirtiyor. Bu anlamda Amazon, Türkiye’den de çok alışveriş yapılan bir platform.

Amazon’un com uzantılı internet adresinde gerçekleştirilen indirim dikkat çekiyor. Oculus Rift sanal gerçeklik gözlüğü Touch kontrol seti de dahil tam set halinde 349 Dolar’dan satılıyor. Kampanya kısa süre için geçerli olduğundan almak isteyenlerin acele etmesi gerekiyor. Bu indirimin temel kaynağı ise Boks Günü etkinliği. Boxing Day fırsatlarının sık sık canlı olarak yayılanmaya devam edeceğini de hemen ifade edelim.

Oculus Rift, başlı başına bir sanal gerçeklik gözlüğü olmasıyla diğer VR cihazlarından ayrılıyor. Gerek kalitesi gerekse yazılımsal ve teknik anlamda desteğe kolay erişilebilmesi Oculus Rift’i bir adım öne çıkarıyor.

Etiketler: ,
Mozilla Firefox Kullanarak Mining Yapan Siteleri Engelleme Yöntemi
Messenger Gönderilen Mesajı Geri Alma Yöntemi (Detaylı Anlatım)
Instagram’da Kişileri Sessize Alma İşlemi (Detaylı Anlatım)
Facebook Hikaye Arşivi Kapatma Detaylı Anlatım

Yorum Yapmayı Unutmayın :)