2018’de En Çok Satan Oyunlar!

Fahri Gün 16 Tem 2018 Oyun 680  0

Artık 2018 yılının büyük bir kısmını geride bıraktık. Temmuz ayının ortasına geldik ve bu sebeple 2018 yılının ilk yarısını değerlendirebileceğimiz güzel bir içerik hazırladık.

Geriye dönüp baktığımız zaman bu yıl birbirinden güzel pek çok oyuna şahit olduk. Bunlardan bazıları hayal kırıklığına uğratırken bazıları beklentileri karşıladı ve adeta yok sattı.

2018 yılının şu ana kadar en fazla satan oyunlarını sizler için derledik:

PUBG

Aslında oyunun tam ismi Playerunknown’s Battlegrounds. Ancak tam ismi uzun olduğu için kısaltması olan PUBG adıyla anılmakta. PUBG, şu ana kadar çok büyük bir başarı elde etti. Geçtiğimiz yıl da adından epey söz edilen oyun, 2018’in en çok satan oyunlarından biri.

Far Cry 5

Far Cry serisi ile ilgili aslında uzun  zamandır bir şüphe vardı çünkü serinin artık monotonlaşmaya başladığı bilinen bir gerçekti. Ubisoft’un Far Cry 5 ile farklı bir şeyler ortaya koyması gerekiyordu. Oyun piyasaya sürüldükten sonra büyük bir ilgiyle karşılandı ve pek çok oyuncu tarafından heyecanla oynandı.

GTA V

Uzun yıllar önce piyasaya sürülmüş olmasına rağmen hala ilgiyle takip edilen GTA V, bu yıl da en çok satanlar arasında. Oyun konsollar ve bilgisayar platformu için çıkışını gerçekleştirmişti. Günümüzde hala epey seviliyor ve takip ediliyor.

Call of Duty WWII

Geçtiğimiz yılın Kasım ayında yayınlanan oyunun 2018 yılının en çok satanları arasına girmesi aslına bakarsanız sürpriz olmadı. Çünkü Call of Duty zaten çok bilindik bir seri ve tam da 2018 yılına girmeye yakınken piyasaya sürülmüştü.

Sea of Thieves

Uzun zaman önce fragmanı yayınlanan ve oyunlar tarafından ilgiyle karşılanan Sea of Thieves, fragmanıyla merak uyandıran bir oyun olmuştu. Oyun fiyatı nedeniyle de çok konuşulmuştu. O kadar yüksek bir fiyattan satılıyordu ki pek çok oyuncu isyan etmişti. Ancak buna rağmen büyük bir satış başarısı gösterdi.

MLB 2018

Spor oyunlarından MLB 2018, özellikle Amerika, Kanada bölgelerinde çok büyük bir satış başarısı gösterdi ve böylece en çok satan oyunlar listesine girmiş oldu.

Monster Hunter World

Sizi geniş ve derinlemesine bir evrene yolculuğa çıkaran Monster Hunter World, devasa yaratıklarla dolu bir dünyada etkileyici bir oyun deneyimi sunuyor.

 

İnternet Kafelerin Vazgeçilmez Oyunları
Steam’de Oyun Oynamadan Kart Elde Etme Yöntemi
Bir Kez Daha Oynamak İsteyeceğiniz 5 RPG
Çıkışı 2022 Yılına Ertelenmiş Olan PlayStation 5 Oyunları

Yorum Yapmayı Unutmayın :)