Warhammer: Vermintide 2’den Tarihi Başarı

Fahri Gün 26 Mar 2018 Oyun 437  0

Henüz geçtiğimiz günlerde çıkışını gerçekleştiren Warhammer: Vermintide 2, oyuncular tarafından büyük bir ilgiyle karşılandı. Daha önce de sizlere oyunun çıkacağının haberini yapmıştık ve büyük bir ilgi olacağını tahmin ediyorduk. Nitekim öyle de oldu. Hatta bu ilgi beklenenden de fazla.

Oyuncular Warhammer: Vermintide 2 çıktığı gibi akın etti. 8 Mart 2018 tarihinde satışa sunulan Warhammer: Vermintide 2, birinci şahıs çok oyunculu bir aksiyon oyunu. Yaş sınırlaması bulunan oyun, yüklü miktarda şiddet içermesiyle dikkat çekiyor. Oyuncular genellikle şiddetin yoğun olduğu aksiyon oyunlarını seviyor.

Oyunun satış rakamları oldukça başarılı.  Piyasaya sürüldüğü ilk 48 saat içerisinde 500.000 kadar satmayı başardı ve böylece gündeme bomba gibi düştü. Bu başarının elde edilmesinde Warhammer adının, tanıtım videolarının ve elbette oyunun fiyatının etkisi büyük. Varhammer: Vermintide 2, kaliteli ve maliyeti yüksek bir oyun olmasına rağmen 49.00 TL’den satışa sunuldu. Böylece pek çok ünlü oyuna göre çok daha avantajlı bir fiyat etiketine sahip oldu.

Aynı zamanda oyun için ek içeriklerin bulunduğu paketler de var ve bunlar da avantajlı olarak sunuluyor. Böylece Warhammer: Vermintide 2 oyuncular için daha da cazip bir hale geliyor. Oyunun uzun bir süre popülerliğini koruyacağı tahmin ediliyor.

Android Telefonlarda Oynayabileceğiniz Ücretsiz Bağımsız Oyunlar
Hearts of Iron IV Etkileyici Bir İndirim Aldı
Marvel Karakterlerinin Bulunduğu 5 Mobil Oyun
Strateji Yeteneğinizi Keşfedebileceğiniz Ülke Yönetme Oyunları

Yorum Yapmayı Unutmayın :)