Tower of Time Oyunu İle İlgili Sürpriz Gelişme

Fahri Gün 21 Oca 2018 Oyun 426  0

Oyuncuların gözdesi Tower of Time ile ilgili sonunda beklenen haber ortaya çıktı. Oyunun final sürümünün önümüzdeki Nisan ayında çıkarılacağı açıklandı.

Artık video oyunlarına eskisine göre ciddi bir ilgi var ve korsan oyun kullanımı eskisine göre çok azaldı. Çünkü online platformlar sayesinde oyuncular arkadaşlık kurabiliyor, online ortamda çok daha keyifli vakit geçirebiliyor ve en önemlisi güzel indirimlerden yararlanıp erken erişimdeki oyunlardan da faydalanabiliyorlar. İşte Tower of Time, erken erişim olarak yani beta sürüm olarak sunulan oyunlardan biriydi.

RPG türündeki bu oyun, RPG kategorisinde önemli bir başarı elde etti. Üstelik bunu henüz final sürümü çıkmadan erken erişim versiyonu ile başardı. Hala geliştirilen bir oyunun yani daha tam olarak bitmemiş bir oyunun böyle başarılı olmasından sonra gözler final sürümün ne zaman çıkacağına çevrilmişti.

Oyunun geliştiricisi tarafından yapılan açıklamaya göre Tower of Time oyunu final sürümü önümüzdeki Nisan ayı içerisinde çıkacak. Oyun erken erişime ilk kez 14 Temmuz 2017 tarihinde Steam platformu üzerinden sunulmuştu. Söz konusu erken erişim versiyonunda oynanış süresi yaklaşık 30 saatti. Yani bu versiyonda oyuncuların daha fazla oynayabilmesi söz konusu değildi. Fakat Nisan ayındaki tam sürümde oyuncular artık oyuna tamamen sahip olabilecek.

Şu an Steam üzerindeki fiyatı ise 28 TL’dir. Oynanış görüntülerine aşağıdan ulaşarak oyunun içeriği hakkında fikir sahibi olabilirsiniz:

 

Etiketler: ,
Kenshi Detaylı İnceleme
Shadow of the Tomb Raider RTX Desteğine Kavuştu
Ace Combat 7 Detaylı İnceleme
Jump Force Detaylı İnceleme

Yorum Yapmayı Unutmayın :)