Steam’de Büyük Kış İndirimi Başladı!

Fahri Gün 23 Ara 2021 Oyun 285  0

Steam platformunda büyük bir indirim dönemi başladı. Kış indirimleri uygulaması kapsamında pek çok oyun oldukça uygun fiyatlardan satılmaya başlandı.

PC oyunculuğunun adeta göz bebeği olan Steam üzerinde PC oyunlarını uygun fiyatlardan satın almak mümkün oluyor. Özellikle indirim dönemlerinde oyunlar son derece uygun fiyatlardan satın alınabiliyor.

Steam üzerinde kış indirimleri dönemi başladı. Bu kapsamda pek çok büyük çaplı video oyunu büyük indirime girdi. Bu indirimlerden başlıcalarına değinecek olursak; Dark Souls 3 oyunu %75 oranında indirim aldı ve böylece yeni fiyatı 44,75 TL oldu. Days Gone oyunu için %40 oranında indirim gerçekleştirildi ve böylece oyunun yeni fiyatı 167,40 TL oldu. Euro Truck Simulator 2 oyununa %75 indirim gelerek fiyatı 9,75 TL’ye indi. Frost Punk %70 oranında indirim aldı ve yeni fiyatı 15,00 TL oldu.

The Witcher serisinde %85’e varan büyük çaplı indirimler var. Serideki oyunlar böylece oldukça cazip fiyatlara indi. Red Dead Redemption 2 %50 indirim aldı ve böylece fiyatı yarı yarıya inerek 149,50 TL’den satılıyor. Daha pek çok PC oyununda Steam platformu üzerinde cazip indirimler bulunuyor. İndirimlerden yararlanabilmek için Steam hesabınızın olması yeterli.

Lost Records : Bloom And Rage Duyurusu Gerçekleştirildi
Oyunlarda Erken Erişim Versiyonu Hakkında Bilmeniz Gerekenler
Oyun Kumandaları Hakkında Bilinmesi Gerekenler
Rainbow Six Siege, Steam’de Büyük Bir İndirime Girdi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)