Jump Force Detaylı İnceleme

Fahri Gün 14 Mar 2019 Oyun 498  0


Jump Force  oyunu büyük bir kitle tarafından bekleniyordu ve nitekim çıkışını gerçekleştirdi. Peki bekleneni verebiliyor mu? İşte detaylar…

İlk olarak oyunu hikaye tarafında ele alırsak hikaye konusunda beklentileri veremediğini söyleyebiliriz. Hem senaryo hem de senaryo anlatımı konusunda sıkıntılar yaşayan Jump Force, açıkçası hikaye konusunda biraz zayıf bir oyun. Dragon Ball’dan tanıdığımız kötü karakter Frieza ile gerçekleştirilen hikayede kötü karakterler dünyaya baskın yapıyor ve büyük bir kaosa sebep oluyor. Goku, Naruto ve Luffy’nin bulunduğu iyi taraf ise kötü tarafla savaşmak üzere harekete geçiyor ve biz de elimizden geleni yapıyoruz.

Karakter seslendirmeleri başarılı

Hikaye her ne kadar zayıf olsada karakter seslendirmelerinin tatminkar düzeyde olduğunu ifade etmek gerekiyor. Ancak hikaye anlatımı zayıf olduğu için karakter seslendirmelerinin iyi olması çok fark etmiyor.
Jump Force karakter animasyonları hususunda tabiri caizse iki nesil öncesine ait. Ara sahne tasarımları konusunda da biraz zayıf olduğunu söylemek gerekiyor. Yani genel itibariyle ara sahneler hususunda zayıf bir oyun. Öte yandan oyundaki karakterlerin dövüş animasyonlarının ise bir hayli başarılı olduğunu söyleyebiliriz. Dövüşçü seçeneğinin de çok fazla olması oyuna güzel bir renklilik katıyor. 

Grafik kalitesi ve diğer detaylar

Jump Force grafik kalitesi açısından ise orta seviyede bir oyun. Çizimler iki boyuttan üç boyuta atlatıldığından karakterler görüntü itibariyle tam anlamıyla hazır gözükmüyor. Jump Force çevrimiçi dövüşler açısından ise tatminkar bir oyun çünkü çevrimiçi dövüşleri oyuncuyu kendisine çekiyor ve başarılı animasyonlara sahip. Özellikle çevrimiçi tarafını değerlendirmek isterseniz satın alabileceğiniz bir oyun. 

Nethanesi İnceleme Puanı: 70 / 100

Etiketler:
The Witcher 3 Oynamayan Kalmasın! Sadece 15 TL Oldu!
LoL Maç Geçmişi İzleme Yöntemi
Repack Tanımı Hakkında Bilgiler
Battlefield 1 İçin Büyük Çaplı Yeni İndirim !

Yorum Yapmayı Unutmayın :)