Epic Games’te Kaçırılmaması Gereken 5 Oyun

Fahri Gün 24 Eyl 2020 Oyun 288  0

Popüler dijital mağazalardan Epic Games’te bulunan, özellikle 60 TL indirim kuponu alarak kullanabileceğiniz kaçırmamanız gereken 5 video oyununu derliyoruz.

Epic Games Store üzerinde kullanıcılara 60 TL indirim kuponu sunulmuştu. Söz konusu kupon 1 Kasım 2020 tarihine kadar geçerli olup bu tarihe kadar herhangi bir oyunda kullanmamanız halinde işlevini yitirecek. Kuponun 79,99 TL ve üzerinde fiyatlardan satılan oyunlar için geçerli olduğunu, diğer oyunlar için geçerli olmadığını da belirtmek gerekiyor. Biz de bu sebeple yeni yazımızda 80 TL ve üzerinde fiyatlara sahip olan , kesilikle oynanmsı gerektiğini düşündüğümüz 5 oyunu derledik.

İşte o oyunlar:

Anno 1800

Sanayi çağına değinilen Anno 1800 video oyununda 1800’lü yıllarda hızla gelişen teknolojiyi kullanarak büyük bir güç oluşturmaya çalışıyorsunuz. Dönemin en iyi ve en gözde şehirlerini oluşturabileceğiniz oyun 269 TL fiyat etiketine sahip olup zaman zaman büyük çaplı pek çok indirim de alabilmektedir.

Zombie Army 4: Dead War Deluxe Edition

Zombie Army 4: Dead War Deluxe Edition video oyununun geliştiricisi Sniper Elite 4’ün arkasındaki ekip olup bu bağlamda Zombie Army 4: Dead War Deluxe Edition video oyununun dikkat çeken yapımlardan biri olduğunu ve özellikle aksiyon seven oyuncuların hoşuna gidebileceğini söyleyelim. Normal fiyatı 99 TL olan oyunu 60 TL kuponunu kullandığınız taktirde sadece 39 TL ödeyerek satın alabiliyorsunuz.

Assassin’s Creed Odyssey

Meşhur Asasssin’s Creed serisinin Antik Yunan temalı oyunu Assassin’s Creed Odyssey, AAA sınıfı üst segment oyunlar arasında yer almakta olup Epic üzerinde 269 TL fiyat etiketiyle satılıyor. Zaman zaman yüzde 70 ve üzerinde indirimler alan oyunu aynı zamanda 60 TL kupon indirimi ile çok uyguna alabilirsiniz.

Detroit: Become Human

İlk etapta PlayStation 4 için özel olarak piyasaya sürülen Detroit :Become Human, aksiyon oyunları arasında önemli bir yere sahip. PlayStation 4 için çıktıktan bir süre sonra PC platformu için de Epic Games Store üzerinden satışa çıkarılan Detroit: Become Human’ın normal fiyatı 142 TL olup zaman zaman büyük çaplı indirimler de alabilmektedir. Üzerine 60 TL kupon indirimini de eklediğinizde çok daha uygun fiyatlardan satın alabileceksiniz.

Trackmania Turbo

Yarış pistlerinde en iyi süreye sahip yarışlar yapabilmenize imkan tanıyan Trackmania Turbo’nun fiyatı 179,00 TL olup yüzde 50 indirimi yakaladığınızda ve üzerine 60 TL kupon indirimi uyguladığınızda yalnızca 29,50 TL’ye satın alınabiliyor ki bu da gerçekten çok iyi bir fiyat. Arcade yarış oyunlarını sevenlerin kesinlikle deneyimlemesi gereken bir yapım.
Etiketler: ,
Anno 1800 Oynayanların İşine Yarayabilecek 5 Taktik
Kule Savunması Temalı 5 Video Oyunu
Scarlet Nexus İncelemesi
Game Builder Garage İncelemesi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)