Dead Maze Kapalı Beta Sürümü Çıktı

Fahri Gün 17 Kas 2017 Oyun 875  0

Dead Maze oyununun kapalı beta sürümü sunuldu. Oyunun final sürümü ise 2018 yılında çıkacak.

Eğer düşük boyutlu ve zombi temalı oyunlardan hoşlanıyorsanız size yeni bir oyunu taktim edelim; Dead Maze… Bu oyunda zombilerin kol gezdiği tahrip edilmiş dünyada hayatta kalmaya çalışıyor ve bazı görevleri yerine getiriyorsunuz. İki boyutlu bir izometrik oyunu olan Dead Meza,  böylece sistem gereksinimleri olarak düşük.

Oyunun kapalı beta sürümü bugünden itibaren yayımlandı. Pek çok oyun tutkunu oyunu denemeye başladı fakat kapalı beta olduğu için Steam üzerinden indirmek maalesef mümkün değil. Yine de oyunun Steam sayfasının bulunduğunu ve final sürümün oradan yayımlanacağını belirtelim. Dead Maze için çıkan kapalı betada bir aksilik yaşanmaması halinde önümüzdeki yılın başlarında oyunun final sürümünü de oynayabileceksiniz. İşin güzel tarafı ise bu oyun tamamen ücretsiz olacak.

Oyun zombi oyunu olmasının yanında hayatta kalma unsurları barındırıyor. Kaynakları düzgün bir şekilde kullanıp hayatta kalmalısınız. Sağlığınızı korumalı, yiyecek stoğunuza dikkat etmelisiniz. Yukarıdaki resimde gördüğünüz gibi oyun çizgisel grafikleri ile sisteminizi zorlamayacak. Büyük bir olasılıkla da online oynanacak.

 

Etiketler:
Days Gone PC Sürümü İncelemesi
FIFA 21 için muazzam indirim!
Alanında En Popüler Oyun Olan ETS 2 İndirime Girdi
Play Store Platformunda Ülke Değiştirme Yöntemi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)