Assassin’s Creed Rogue Remastered İçin İlk Puanlar Geldi

Fahri Gün 20 Mar 2018 Oyun 531  0

Assassin’s Creed Rouge oyunu yenilenmiş haliyle remastered sürüm olarak karşımıza çıktı. Fakat oyuncular ve otoriterler oyuna çok yüksek puanlar vermedi.

Ubisoft, Assassin’s Creed Rouge’yi 4k kaplama kalitesi ile bir kez daha piyasaya sürdü fakat bu kez oyun beklentilerin altında kalmışa benziyor. Rouge ilk piyasaya sürüldüğünde epey dikkat çekmiş bir oyun olmuştu. Ubisoft, şimdi oyunun grafiklerini elden geçirerek bir kez daha satışa çıkardı.

İnceleme puanlarına göre oyun genel olarak ortalama puanlara sahip. TechRaptor, oyun için 7 Puan, Stevivor 7 puan, We Got This Covered 8 puan, Press Start 8 puan verdi.

Fakat oyuncuların tam anlamıyla Rouge remastered sürümden memnun kalmadığını söyleyebiliriz. Çünkü oyunun grafiklerinde beklenen düzeyde bir değişim yok. Rogue, başlı başına kaliteli bir oyun olarak görülüyor fakat Remastered sürümde 4K özelliği haricinde ekstra gözle görülür bir farklılığın olmaması ve buna rağmen yüksek fiyatlı olması bazı oyuncuları rahatsız etti.

Assassin’s Creed Rogue hakkında

Oyun suikastçi kardeşliğinde bir ilke tanıklık ettiriyor. İlk kez suikastçi cephesinden tapınakçı cephesine geçiş yapıyoruz ve bu nedenle eski tarikatımız tarafından bir hain olarak lanse ediliyoruz. Oyunda tıpkı Black Flag’da olduğu gibi gemi savaşları bulunuyor. Hem karada hem gemide geçen bu oyunda korsancılık yapabiliyor, suikast görevlerini yerine getiriyor, hazine peşinde koşabiliyor, geminizi ve techizatınızı geliştirebiliyorsunuz.

Kodlama Bilgisi Olmadan Kullanabileceğiniz 5 Oyun Yapma Yazılımı
Android Telefonlarda Oynayabileceğiniz Ücretsiz Bağımsız Oyunlar
Hearts of Iron IV Etkileyici Bir İndirim Aldı
Marvel Karakterlerinin Bulunduğu 5 Mobil Oyun

Yorum Yapmayı Unutmayın :)