Assassin’s Creed Oyunlarında Dolara Rağmen Büyük İndirim Var!

Fahri Gün 20 Ara 2021 Oyun 283  0

Popüler oyun serilerinden Assassin’s Creed oyunlarında da dolar kurunun etkisi gözlemleniyorken Steam üzerinde oyun serisi büyük bir indirim aldı. Böylece seri dolara rağmen oldukça cazip fiyatlara indi.

Oyun dünyasında önemli bir yere sahip olan Assassin’s Creed serisinin son oyunu hariç tüm oyunlarını içerisinde barındırmakta olan Assassin’s Creed Bundle içeriği için büyük bir indirim yapıldı. İçerisinde 12 adet AC oyununu barındırmakta olan meşhur seri, 1.648,00 TL fiyat etiketiyle satılıyordu ve %76 oranında büyük bir indirim aldı.

Uygulanan dev indirimle beraber AC serisinin oyunlarının yer aldığı AC Bundle paketinin yeni fiyatı 396,79 TL oldu. Böylece büyük bir avantaj oyuncuları bekliyor. Eğer dilerseniz AC serisinin oyunlarını tekli olarak da indirimli bir şekilde de satın alabiliyorsunuz. Ancak bu zamana kadar AC oyunu oynamadıysanız ve başlamak için yanıp tutuşuyorsanız o halde Assassin’s Creed Bundle paketini satın almak sizin için çok daha avantajlı olacaktır. Paket kapsamında serinin ilk oyunundan Asassin’s Creed Odyssey’e kadar tüm oyunlar yer alıyor. Assassin’s Creed Valhalla ise en yeni AC oyunu olup bu pakete maalesef dahil edilmemiş. Yeni bir AC oyunu çıkana kadar da muhtemelen eklenmeyecektir.

Uygulanan indirim fırsatı gün boyu geçerliliğini korumakta olup, Steam üyeliği bulunan herkes faydalanabiliyor.

Lost Records : Bloom And Rage Duyurusu Gerçekleştirildi
Oyunlarda Erken Erişim Versiyonu Hakkında Bilmeniz Gerekenler
Oyun Kumandaları Hakkında Bilinmesi Gerekenler
Rainbow Six Siege, Steam’de Büyük Bir İndirime Girdi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)