YouTube Videolarını Telefona İndirme Yöntemi

Fahri Gün 10 Nis 2019 Mobil 253  0

YouTube uygulaması üzerindeki videoları herhangi bir ek program kullanmadan kolayca indirebilmenizin yolu bulunuyor. Hazırladığımız yeni içeriğimizde detaylarıyla bahsediyoruz.


Akıllı telefonlar günümüzde oldukça revaçta ve özellikle YouTube gibi adresler çok sık bir şekilde kullanılmakta. Özellikle müzik dinlemek için oldukça sık bir şekilde kullanılıyor. Ancak müzik dinlemek için her seferinde YouTube uygulamasını kullanmak kullanıcılar için yoğun kota tüketimine sebep oluyor. Bu gibi durumlarda kullanıcılar YouTube üzerinde yer alan videoları kısa yoldan indirmek isteyebiliyorlar.

Çok kısa sürede indirebiliyorsunuz

YouTube videosunu indirmek için ilk olarak tarayıcınızdan YouTube uygulamasını açın ve indirmek istediğiniz videoyu çalıştırın. Daha sonra adres çubuğundaki url kısmında m.youtube yazan kısma ss yazısını ekleyin. Ss yazısını tam youtube yazısının başına yerleştirin yani şu şekilde:
m.ssyoutube
Ardından urlyi çalıştırın ve açılan kısımdan İndir – MP kısmına tıklayarak indirme komutunu verin. Dosya telefonunuza inmeye başlayacaktır.
Etiketler:
BiP Hakkında Bilgiler
OnePlus 8 Serisi İçin Yeni Bir Güncelleme Çıktı
WhatsApp’a Alternatif Arayanların Kullanabileceği Mesajlaşma Uygulamaları
Realme Race Telefonunun Bazı Özellikleri Belli Oldu

Yorum Yapmayı Unutmayın :)