YouTube Videolarını Telefona İndirme Yöntemi

Fahri Gün 10 Nis 2019 Mobil 96  0

YouTube uygulaması üzerindeki videoları herhangi bir ek program kullanmadan kolayca indirebilmenizin yolu bulunuyor. Hazırladığımız yeni içeriğimizde detaylarıyla bahsediyoruz.


Akıllı telefonlar günümüzde oldukça revaçta ve özellikle YouTube gibi adresler çok sık bir şekilde kullanılmakta. Özellikle müzik dinlemek için oldukça sık bir şekilde kullanılıyor. Ancak müzik dinlemek için her seferinde YouTube uygulamasını kullanmak kullanıcılar için yoğun kota tüketimine sebep oluyor. Bu gibi durumlarda kullanıcılar YouTube üzerinde yer alan videoları kısa yoldan indirmek isteyebiliyorlar.

Çok kısa sürede indirebiliyorsunuz

YouTube videosunu indirmek için ilk olarak tarayıcınızdan YouTube uygulamasını açın ve indirmek istediğiniz videoyu çalıştırın. Daha sonra adres çubuğundaki url kısmında m.youtube yazan kısma ss yazısını ekleyin. Ss yazısını tam youtube yazısının başına yerleştirin yani şu şekilde:
m.ssyoutube
Ardından urlyi çalıştırın ve açılan kısımdan İndir – MP kısmına tıklayarak indirme komutunu verin. Dosya telefonunuza inmeye başlayacaktır.
Etiketler:
Xiaomi Mi 9T Avrupa’da Kendisini Gösterdi
Zenfone 4
ASUS’un Başı “Zen” Kelimesinden Dolayı Derde Girdi
Nokia 6.1 Plus Fiyatlarında Sürpriz İndirim
Mate 30 Pro Beklenenden Daha Erken Tanıtılacak

Yorum Yapmayı Unutmayın :)