Yeni Örümcek Adam Oyunu Ertelendi

Fahri Gün 30 Oca 2018 Oyun 571  0

Sabırsızlıkla beklenen Spider-Man oyunu ile ilgili kötü bir gelişme yaşandı. Oyun çok büyük bir olasılıkla 2018 yılının ikinci yarısına ertelendi.

PlayStation için özel olarak geliştirilen Spider-Man isimli yeni oyun. Yıllardır filmlerinden tanıdığımız meşhur Örümcek Adam’ı farklı bir boyuta taşıyacak. Çok güçlü grafiklere ve oynanışa sahip olacağı söylenen oyunun bu yılın ilk yarısında çıkmasına kesin gözüyle bakılıyordu fakat beklenmeyen  gelişmeler yaşandı.  Yeni sızıntılara göre oyun maalesef ilk altı ay içerisinde çıkamayacak. Bazı aksaklıklar yaşandığı ve bu yüzden çıkış tarihinin ertelendiği iddia ediliyor. Hatta yeni çıkış tarihi dahi sızdırıldı. Sızıntılara göre oyun 28 Eylül 2018 tarihine ertelendi. Böylece oyunu oynamak isteyenler uzun bir süre daha beklemek zorunda kalacak.

Bazı kaynaklara göre ertelenmesinin nedeni teknik aksaklıklar iken bazı kaynaklara göre de ertelenmesinin altında yatan temel sebep God of War oyunu. Şöyle ki: Spider-Man ve God of War oyunları PlayStation 4 için özel olarak hazırlanan iki devasa oyun ve bunların hemen hemen aynı zamanlarda çıkacak olması, aralarında pek bir zaman dilimi olmaması mantıksız gözüküyordu. Genellikle bu tarz iki oyunun aynı anda verilmediğine, belli aralıklarla sunulduğuna şahit oluyoruz. Öte yandan devasa oyunların ertelenme ihtimali yetiştirememe nedeniyle de oldukça yüksek.

Şimdi gözler yapılacak olan resmi açıklamalara çevrilmiş durumda. Bir hafta içerisinde Sony cephesinden resmi bir açıklama gelecektir diye düşünüyoruz.

 

Counter Strike: GO Oyunu İçin MP5 Silahı Çıktı!
Strange Brigade Oynanış Görüntüleri ve Pek Çok Detay Ortaya Çıktı!
Sherlock Holmes Oyunlarında Kısa Süre Geçerli Büyük İndirim!
NBA Live 19’la Birlikte Kadın Karakter Oluşturma Özelliği Geliyor

Yorum Yapmayı Unutmayın :)