Yeni iPhone 8 Ne Zaman Çıkacak?

KLavy3 21 Haz 2017 Mobil 607  0

Mobil telefon piyasasında en önemli marka olmayı başaran ve her yeni modeli ile teknoloji meraklılarını heyecanlandıran iPhone’nun yeni modeli iPhone 8 tüm dünya ile birlikte ülkemizde de heyecanla bekleniyor.

Tasarım Sürprizi

Amerika’nın California eyaletinde son derece görkemli bir tanıtım ile duyurulması beklenen Apple’ın yeni iPhone 8 modeli iddialara göre büyük bir tasarım sürprizi ile gelecek. Her yeni modelinde kendisini merakla takip eden dünyadaki milyonlarca kullanıcısına harika sürprizler sunmayı başaran Apple, iPhone telefonlarının onuncu yılına özel iPhone 8 modeli ile de çok ses getirecek gibi görünüyor. İPhone 8 tasarım olarak onuncu yıla özel ve harika özellikler barındıracak. İnanılmaz sürprizler ile sunulması beklenen iPhone 8 taraflı tarafsız tüm teknoloji tutkunlarının heyecanla beklediği bir ürün olmayı şimdiden başarmış görünüyor.

 

Ne Zaman Tanıtılacak?

Tarih kesin olmamakla birlikte sızan haberlere göre 8 Eylül 2017 tarihinde tanıtımı yapılması beklenen iPhone 8 ve iPhone 8 Plus hangi sürprizleri barındıracak ve hangi özelliklerle mobil telefon piyasasına yenilikler getirecek net olmamakla birlikte katlanabilir ekrana sahip olması şaşırtıcı olmayacak gibi görünüyor. Özellikle bazı saygın teknoloji dergilerinde çıkan haberlerde ekran konusunda büyük bir sürprizle karşılaşılabileceğinin dile getirilmesi de bu iddiaları güçlendiriyor. Yine de 8 Eylül tarihinde yapılması beklenen lansmana kadar kesin bir şey söylemek mümkün değil gibi görünüyor. Ekran konusunda neredeyse kesin olan tek şey iPhone 8 ile birlikte Apple’ın uçtan uca ekran kullanımına geçecek olması. Çerçevesiz bu ekran tipinde telefonun ön yüzünün tamamı dokunmatik ekran olarak kullanılabilecek.

iPhone 8 Ne Kadar?

Özellikleri gibi fiyatı da büyük bir merakla beklenen iPhone 8 ve iPhone 8 Plus için kulislerde sızan bilgilere göre dile getirilen fiyatlar ise;

iPhone 8 32 GB için 3300 TL, 64 GB için 3700 TL, 128 GB için 4400 TL ve 256 GB için ise 5000 TL fiyat bandından bahsediliyor. Yine İPhone Plus 32 GB için 3800 TL, 128 GB için 4400 TL ve 256 GB için 4900 TL şeklinde bir fiyat aralığı bekleniyor. Yine de şunu belirtmekte fayda var, bu fiyatlar sadece sızan bazı haberlere dayanıyor. iPhone 8 fiyatı ne kadar olacak sorusu kesin cevabını satışa çıktığında bulacak gibi görünüyor.

 

iPhone 8 Batarya Özellikleri

İPhone 7 de 2700 Mah değerine sahip bir batarya kullanan Apple’ın iPhone 8 ile daha uzun süreli bir kullanım sunacağı herkes tarafından bilinen bir gerçek. Bu nedenle iPhone 8 bataryasının 3000 Mah değerinden aşağı olmaması bekleniyor. Batarya ömrünün uzun olmasını sağlayacak en önemli şeylerin başında ekran özellikleri geldiği için iPhone 8 yeni ekran sürprizi ve güçlü bataryası ile şimdiye kadar satılan tüm iPhone modellerinden çok daha uzun süreli bir kullanımı hedeflemiş olabilir.

Şimdiden 2020’nin Enlerine Giren Telefon : OnePlus 8 Pro
Huawei Mate 40 Telefonu Ses Sistemiyle İddialı Geliyor
Nokia 2 , 3 Serisine Hard Reset Atma Yöntemi
Galaxy J6 Plus Telefonunda Ekran Görüntüsü Alma Yöntemi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)