Yeni Homeworld Oyununun Şerefine Seride Büyük Bir İndirim Başladı!

Fahri Gün 01 Eyl 2019 Oyun 212  0

Sevilen oyunlardan Homeworld, Steam üzerinde son derece cazip bir fiyattan alıcı beklemeye başladı. Kampanya oldukça kısıtlı bir süre için geçerli olacak. İşte ayrıntılar…

Kullanıcıların ücretsiz ve indirimli oyun haberlerinden son derece memnun olduğunu biliyoruz ve şimdi sizlere özel yeni bir oyun haberi daha duyuruyoruz. Sevilen serilerden Homeworld için yeni bir oyun duyurusu gerçekleştirildi ve bunun şerefine seride büyük oranda indirim başlatıldı.

Homeword Remastered 8 TL!

Duyurulan oyun Homeworld 3 olurken, aynı zamanda Steam üzerinde 3 Eylül akşamına kadar geçerli olmak üzere pek çok Homeworld oyununda oldukça yüksek oranda indirimler mevcut. Homeworld Remastered Collection içeriği Steam üzerinde tam %85 oranında devasa bir indirim aldı. Böylece paketin yeni fiyatı yalnızca 8,25 TL oldu.

%85 oranında indirim!

Homeworld Desert içeriğinde de aynı şekilde %85 oranında oldukça iddialı bir indirim gerçekleştirildi ve şu an oyun Steam üzerinden yalnızca 11 TL karşılığında satın alınabiliyor. Aralarındaki en cazip içerik ise Homeworld Remastered Collection and Deserts of Kharak Bundle çünkü bu içerik hem Remastered Collection hem de Desert of Kharak içeriğini barındırmakta. Bu paket için indirim tutarı ise tam %89. Fiyat açısından son derece uygun oluyor.
Etiketler:
Cyberpunk 2077 Hakkında İşinize Yarayabilecek İpuçları
Siege Survival : Gloria Victis Nasıl Bir Oyun? İnceleme
Biomutant İncelemesi
Snopy Direksiyon Seti Tavsiyeleri

Yorum Yapmayı Unutmayın :)