Yemeksepeti İndirim Kodu Edinme ve Kullanma Rehberi

Fahri Gün 21 Şub 2024 İnternet 150  0

İçeriğimizde Yemeksepeti uygulamasında nasıl indirim kodu kazanabileceğinize ve kazanmış olduğunuz indirim kodunu nasıl kullanabileceğinize ilişkin olarak bilgiler veriyoruz.

Yemeksepeti uygulaması günümüzde eve sipariş vermek için son derece yaygın olarak kullanılmaktadır. Dilerseniz Yemek seçeneği ile yemek siparişi verebilir, dilerseniz de Market, Mahalle seçimleri ile gerekli olan market , manav , kasap ürünlerini sipariş verebilirsiniz.

Yemeksepeti tarafından kullanıcılara sık sık indirimler tanımlanmaktadır ve bu indirimler, indirim kodu halinde kullanılabilir. Peki Yemeksepeti üzerinde nasıl indirim kuponu elde edilir?

Yemeksepeti kuponlarını çeşitli internet sitelerinden edinebilirsiniz. Bu bağlamda pek çok internet sitesi kullanıcılara uygulama kuponu fırsatı sağlamaktadır. Ancak söz konusu kodlar kısıtlı sayıda ve sürede geçerli olduklarından kullanıcıların edinmiş olduğu kuponların çalışıp çalışmadığını test etmesi gerekir. Bunun için de yararlanılabilecek olan adımlar bulunmaktadır.

İndirim kodu, Yemeksepeti tarafından sağlanan yeni bir kampanya ile de edinilebiliyor. Yemeksepeti şu an 160 TL ve üzeri siparişlerde kullanılabilecek indirim kuponu sağlamakta ve bunu Tıkla Kazan isimli Y/Club kampanyasıyla yapmaktadır. Yemeksepeti uygulamasını açtığınız zaman sağ tarafta ufak bir ikon halinde Y-Club Tıkla Kazan yazısı yazmakta olup söz konusu yazıya dokununuz. Ardından Katıl butonu ile, henüz kampanyaya dahil olmadıysanız katılınız. Ardından her 160 TL ve üzeri siparişinizden sonra biriken kuponlarınızı Y-Club sayfasında YemekPuan olarak görebilirsiniz. Mesela yemek puanınız 50 ise o halde onu 50 TL kupona çevirebilirsiniz. Bunun için Y-Club sayfasında aşağıya doğru kaydırıp Kupona Çevir bölümünden 50 TL kuponun üzerine tıklayın ve işlemi bitirin. Ardından kupon hesabınıza tanımlanacaktır ve bir süreliğine 50 TL kuponunuz olacaktır. Söz konusu kupon 160 TL ve üzeri olan herhangi bir alışverişinizde kullanabilirsiniz. Buna market alışverişleri de dahildir.

Yemeksepeti kuponu nasıl kullanılır?

İlk olarak Yemeksepeti uygulamasını açınız ve ardından almak istediğiniz gıda ürününün üzerine gelip tıklayınız ve Sepete Ekle komutunu veriniz. Ardından alt kısımda Pembe olarak çıkan Sepete Git butonuna dokununuz. Açılan sayfayı aşağıya kaydırınız. Kupon Kodu Giriniz / Seçiniz yazısının üzerine dokununuz ve ardından çıkan seçenekler arasından 50 TL kuponunuzun seçimini yapınız. Böylece kuponunuzu kullanmış olursunuz. Bu arada şu aralar Yemek Sepeti üzerinde 300 TL üzerine SEPETTE100 indirim kodu ile indirim sağlandığını da belirtelim. Mesela Sepette100 kupon kodunu indirim kodu kısmında kullanarak da bu bağlamda işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Ancak SEPETTE100 kodunun sadece belirli restoranlarda geçerli olduğunun da altını çizelim.

Google’ın Telefon Dinlemesi Yapmasını Engelleme Yöntemi
Google Haritalar’da Evi Bulanıklaştırma Rehberi
Instagram Görüldü Bilgisini Kapatma Yöntemleri
Google Chrome Gizli Sekmelerine Parmak İzi Kilidi Ekleme Rehberi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)