Xiaomi YU Y720 Lite Aygıtını Tanıttı

Fahri Gün 03 Tem 2018 Bilgisayar 558  0

Akıllı telefon kategorisinden yakından tanıdığımız Xiaomi, bu kez de oyuncu faresi üretiyor. Söz konusu mouse, güçlü özellikleri ve tasarımıyla dikkat çekiyor.

Son zamanlarda oyuncu aksesurlarına olan ilgi giderek arttı ve mouse gibi ufak çaplı oyuncu donanımlarında bile giriş – orta ve üst segment pazarlar oluştu. Xiaomi şirketi de bu pazara katılan teknoloji devleri arasında yer aldı. Şirket, YU Y720 Lite isminde yeni oyuncu faresini duyurdu.

Fare görünüş itibariyle LED ışıklandırmaların bulunduğu, siyah bir tasarıma sahip. Üzerinde yer alan LED aydınlatmalar beş farklı renk paleti sunuyor. TPR + ABS tasarım kaplaması ile ön plana çıkan model, kavrama rahatlığını ön plana çıkarıyor ve terleme önlüyor.

Klasik bir mouse donanımına göre çok daha fazla düğme barındırıyor ve daha hızlı tepkime gösteriyor. Özellikle oyuncular için üretilen bir model olduğu için hızlı tepkime vermesi önemli. Mesela FPS oyunlarında fareye tıklamanızla birlikte herhangi bir süre kaybı olmadan onu ekrana yansıtması gerekiyor. Böylece diğer oyunculara karşı avantaj sağlanabiliyor. 7200 DPI sunabilen YU Y720 Lite, PMW3360 optik  motoruna sahip. Cihaz 2000W tıklama ömrü ile de ön plana çıkıyor.

Ürün 52 dolarlık bir fiyat etiketine sahip. Bu fiyatıyla rakiplerine göre daha tercih edilebilir bir hal alabilir.

Etiketler:
RedmiBook 15 Çıkış Tarihi ve Özellikleri Belirlendi
Termal Macun Sürerken Yapılan Hatalar
Bilgisayarlardaki Intel Çıkartmasına Dair Bilmeniz Gerekenler
Ofis ve Okul İçin Kullanılabilecek Laptop Modelleri

Yorum Yapmayı Unutmayın :)