Xiaomi Redmi Pro 2 Hakkında Resmi Doğrulama Geldi!

Fahri Gün 20 Ara 2018 Mobil 377  1

Xiaomi cephesinden Redmi Pro 2 akıllı telefonu ile ilgili resmi bir doğrulama geldi. Ocak ayı oldukça hareketli geçecek gibi gözüküyor.

Akıllı telefon kategorisinde oldukça iddialı bir konuma gelen Xiaomi, yeni Redmi Pro 2 akıllı telefonuyla prestijini sürdürmek istiyor. Telefon hakkında bir süredir pek çok sızıntı dolaşıyor ve Xiaomi cephesinden gelen bir açıklama bu sızıntıları farklı bir boyuta taşımıştı. Xiaomi Başkanı Lin Bin tarafından yapılan doğrulamada, 48 Megapiksel kameralı gizemli bir Xiaomi telefonu görüntüsü paylaşıldı ve bu telefonun Ocak 2019 içerisinde resmi olarak tanıtılacağı ifade edildi.

Bu paylaşımdan sonraki dedikodular yeni telefonun Mi serisinden bir amiral gemi olacağı şeklinde olmakla birlikte daha sonrasında Redmi serisi bir telefon olacağı yönünde sızıntılar da ortaya çıktı ve Çinli kaynakların sunduğu sızıntılarla telefonun Redmi serisinden bir model olma ihtimali kuvvetlendi. Yaşanan son gelişmeler gizemli Xiaomi telefonunun Redmi Pro 2 olacağı yönünde.

Weibo üzerinden Redmi Pro 2 hakkında bazı posterlere yer verildi ve telefonun pek çok özelliği daha paylaşıldı.  Bu özellikler arasında 48 Megapiksellik kameranın bulunuyor olması Xiaomi Başkanı tarafından söylenen sözleri hatırlattı.  Redmi Pro 2 akıllı telefonu sızıntılara göre Sekiz çekirdekli Snapdragon 675 işlemciyle gelecek.

Etiketler: ,
Galaxy Z Fold 2 için yeni One UI güncellemesi çıktı!
Galaxy A01 İçin Yeni Yazılım Güncellemesi Çıktı
Android Disk Temizleme İşlemleri
Galaxy Xcover5 Hakkında Heyecan Verici Gelişme!

Yorum Yapmayı Unutmayın :)