Xiaomi Redmi 5 Plus Telefonunda Ekran Görüntüsü Alma Yöntemi

Fahri Gün 15 Haz 2020 Mobil 197  0

Hazırladığımız yeni içeriğimizde Xiaomi şirketinin Redmi 5 Plus akıllı telefonunda nasıl ekran görüntüsü alınabileceğine değiniyoruz.

Xiaomi şirketinin Redmi 5 Plus akıllı telefonun da ekran görüntüsü alma hususunda şunu söyleyebiliriz ki aslına bakarsanız hemen hemen her Android akıllı telefon benzer fonksiyonlara sahip. Xiaomi Remi 5 Plus akıllı telefonunda da Android işletim sistemi bulunuyor ve aşağıdaki adımları kullanarak kolayca yapabiliyorsunuz.

Redmi 5 Plus Ekran görüntüsü alma yöntemi :

Redmi 5 Plus akıllı telefonunda ekran görüntüsü almak için ilk olarak ekran görüntüsünü almak istediğiniz ekranı görüntüleyin ve sonrasında güç düğmesi ile ses kısma düğemelirne aynı anda basılı tutun. Sonrasında ekranın sol üst kısmında ekran görüntüsünün belirdiğini göreceksiniz ve ekran görüntüsü aldığınız anda da deklanşör sesi duyacaksınız. Sesi duyduktan sonra düğmeleri bırakabilirsiniz. Ekran görüntüsünü açabilmek için sol üst köşede beliren az önce ifade ettiğimiz ön izleme görüntüsünün üzerine dokununuz.

İkinci Yöntem:

Uygulayabileceğiniz diğer yönteam için yine ekran görüntüsü almak istediğiniz görüntüyü açın ve bildirim çubuğunu yukarıdan aşağıya sürükleyip ekran görüntülü alma aracının üzerine dokunun. Yine deklanşör sesi gelecek ve sol üst köşede ufak bir önizleme görüntüsü görünecektir. İşte bu kadar.
Galaxy Z Fold 2 için yeni One UI güncellemesi çıktı!
Galaxy A01 İçin Yeni Yazılım Güncellemesi Çıktı
Android Disk Temizleme İşlemleri
Galaxy Xcover5 Hakkında Heyecan Verici Gelişme!

Yorum Yapmayı Unutmayın :)