Xiaomi Mi Note 3 Telefonuna Hard Reset Atma Yöntemi

Emre BEY 26 Oca 2018 Mobil 124  0

Yeni makalemizde Xiaomi Mi Note 3 akıllı telefonunu kullananlar için nasıl hard reset atıldığını anlatacağız. Aşağıdaki yöntemleri takip ederek kolaylıkla yapabilirsiniz. 

Uyarı: Bu yöntemi sadece eğer telefonunuzun Ayarlar alanına giremiyorsanız veya cihazınızda temizleyemediğiniz virüsler var ise kullanın. Çünkü telefonunuzdaki kişisel verileriniz silinip fabrika ayarlarına döndürülecektir.

İlk olarak Xiaomi Mi Note 3 telefonumuzu kapatalım.  Ardından Ses Açma ve telefonu açtığınız Güç tuşuna aynı anda basılı tutun.  Mi logosu gelene kadar o şekilde basılı tutup Mi logosu geldikten sonra bırakın ve Recovery yazısına girin.

Recovery alanına girdikten sonra dokunmatik ekran çalışmaz. Ses açma ve kısma tuşlarıyla yönlendirme yapıp Güç tuşuyla da tıklamış olursunuz. English yazısının üzerine gelin ve güç tuşuna basın. Şimdi de Wipe & Reset yazısının üzerine gelip Güç tuşuna basın.

Bu kez Wipe All Data yazısını seçin ve Güç tuşuna basın. Yes işareti ile onaylayarak işlemi başlatın. Cihazınız ilk aldığınız hale dönecektir.

Etiketler:,
Motorola Cephesinde Sürpriz Gelişme: Moto X5 İptal Edildi
Apple Music Uygulamasının Android’e Özel Yeni Sürümü Çıktı
Android ve iOS Akıllı Telefonların Yazı Tipini Değiştirme Yöntemi
Android Silinen Mesajları Geri Getirme Yöntemi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)