Xiaomi Mi Note 3 Telefonuna Hard Reset Atma Yöntemi

Fahri Gün 26 Oca 2018 Mobil 234  0

Yeni makalemizde Xiaomi Mi Note 3 akıllı telefonunu kullananlar için nasıl hard reset atıldığını anlatacağız. Aşağıdaki yöntemleri takip ederek kolaylıkla yapabilirsiniz. 

Uyarı: Bu yöntemi sadece eğer telefonunuzun Ayarlar alanına giremiyorsanız veya cihazınızda temizleyemediğiniz virüsler var ise kullanın. Çünkü telefonunuzdaki kişisel verileriniz silinip fabrika ayarlarına döndürülecektir.

İlk olarak Xiaomi Mi Note 3 telefonumuzu kapatalım.  Ardından Ses Açma ve telefonu açtığınız Güç tuşuna aynı anda basılı tutun.  Mi logosu gelene kadar o şekilde basılı tutup Mi logosu geldikten sonra bırakın ve Recovery yazısına girin.

Recovery alanına girdikten sonra dokunmatik ekran çalışmaz. Ses açma ve kısma tuşlarıyla yönlendirme yapıp Güç tuşuyla da tıklamış olursunuz. English yazısının üzerine gelin ve güç tuşuna basın. Şimdi de Wipe & Reset yazısının üzerine gelip Güç tuşuna basın.

Bu kez Wipe All Data yazısını seçin ve Güç tuşuna basın. Yes işareti ile onaylayarak işlemi başlatın. Cihazınız ilk aldığınız hale dönecektir.

Etiketler:,
Oppo R15 Nebula Special Edition Artık Satışta
Xperia XZ2 Akıllı Telefonu İndirime Girdi
Doların Yükselmesi Akıllı Telefon Pazarını Vurdu
Samsung Sonsuz Ekranı Orta Segment Telefonlarına Getirdi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)