Xiaomi Mi A2 Güncellemesi Ülkemizde Aktif Oldu

Fahri Gün 19 Eki 2019 Mobil 405  0

Xiaomi’nin Mi A2 telefonuna yönelik paylaşılan güncelleme ülkemizde de aktif oldu. İşte detaylar…

Xiaomi markası, Türkiye’de özellikle bu yıl fazlasıyla iddialı bir hale geldi. Pek çok yeni şube açan Xiaomi aynı zamanda ünlü teknoloji ürünleri perakende satış mağazalarına da sponsor oldu.

Mi A2 güncellemesi Türkiye’de!

Şirketin önemli telefonlarından biri olan Mi A2 için yeni bir yazılım güncellemesi paylaşıldı. Yayınlanan güncelleme ülkemizde de aktif hale geldi. Android One kapsamındaki Mi A2 için yayınlanan güncelleme telefonun daha güvenli bir hale gelmesini sağlıyor nitekim Ekim ayı güvenlik güncellemesini içerisinde barındırıyor.

Boyutu 85 MB

Güncelleme ülkemizdeki kullanıcılar tarafından indirilebiliyor. OTA üzerinden dağıtımı yapılıyor ve toplam güncelleme boyutu 85.4 MB olup kısa sürede indirme işlemini tamamlamanız mümkün.

Mi A2 Özelliklerini hatırlayalım:

Telefonda Full HD çözünürlüklü 5.99 inç büyüklüğünde ekran yer alıyor ve cihaz Snapdragon 660 yonga seti kullanıyor. Adreno 512 GPU ile gelen telefon 4 GB & 6 GB RAM seçeneklerine sahip olup depolama alanı tarafında da 64 GB & 128 GB seçeneklerini sunuyor.3010 mAh bataryası bulunan telefon Sony IMX376 ve Sony IMX486 sensörlü güçlü kameralara sahip.
Yerli Üretim Akıllı Telefon Modelleri
Redmi Note 12 Pro’nun Donanımları Ortaya Çıktı
TikTok Jetonlarına İlişkin Bilinmesi Gerekenler
APK Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Yorum Yapmayı Unutmayın :)