Xiaomi Mi 7 Akıllı Telefonunun Tanıtım Tarihi Belli Oldu

Fahri Gün 30 Nis 2018 Mobil 478  0

Xiaomi’nin heyecanla beklenen Mi 7 modeli hakkında pek çok bilgiye ulaşıldı.  Ortaya çıkan bilgilere göre ürün 23 Mayıs tarihinde resmen tanıtılacak. Tanıtılmadan önce de pek çok özellik bilgisi sızdırıldı.

Son yılların en önemli teknoloji markalarından biri haline gelen Xiaomi, Mi 7 akıllı telefonu üzerinde çalışıyor. Ürün ile ilgili ortaya çıkan bazı sızıntılar, cihazın ne gibi özelliklere sahip olduğunu ortaya koyuyor.

Xiaomi Mi 7 modelinde Samsung tarafından üretilen 6 inç büyüklüğünde OLED ekran bulunuyor. Samsung OLED ekran konusunda üretim yapan adeta tekel konumunda olduğu için Xiaomi de Samsung ile anlaşmayı seçti. Cihaz bu büyük ve kaliteli ekranına 3170 mAh batarya ile güç verecek.

Ürün hakkında ortaya çıkan bir diğer sızıntı da cihazın iki farklı RAM seçeneğine sahip olacağını ifade ediyor. İddialara göre Xiaomi Mi 7 kendi içerisinde 6 GB RAM ve 8 GB RAM olmak üzere ayrılacak. Ürünün çift arka kameraya sahip olacağı da gelen bilgiler arasında. Fakat kameraların MP ve diyafram özellikleri şu an için belirsiz.

Cihaz yazılım olarak da Android Oreo 8.1 işletim sistemi ile piyasaya sürülecek. Fiyatına ilişkin henüz net bir bilgi yok. Gelişmeleri takip edeceğiz.

Etiketler: ,
Galaxy M51 One UI Güncellemesi Ülkemizde Aktif Oldu
Telefonlarda Kullanabileceğiniz En İyi Fit Yaşam Uygulamaları
Apple iPhone 5s ve 6 İçin Güncelleme Yayınladı
Ekim Ayının En Güçlü Telefonu

Yorum Yapmayı Unutmayın :)