Xiaomi Filipinler’de İlk Mi Store’u Açtı ve Kapıda Kuyruk Oluştu

Fahri Gün 20 Şub 2018 Teknoloji 664  0

Çinli teknoloji şirketi Xiaomi, Filipinler’de ilk kez mağaza açtı. Böylece şiket bir ülkeye daha yayılmış oldu.

Çin’in en iyi akıllı telefon üreticilerinden biri olarak kabul edilen Xiaomi, hedeflerini daha yüksek tutmaya başladı. Yeni bir ülkeye daha yayılan şirket, Filipinler’de mağaza açtı. Yetkili mağazaya çok yoğun bir ilginin olması ise dikkat çekti.

Aslında açılan bu yeni Mi Store Filipinler mağazası tam anlamıyla Xiaomi tarafından yönetilmiyor. Xiaomi, mağazayı dolaylı olarak yönetiyor fakat yine de sadece Xiaomi ürünleri satılıyor. Akıllı telefonun dışında pek çok ürün de mağazada bulunabiliyor. Dizüstü bilgisayarlar, bileklikler, hava temizleyicileri ve hatta bavullar bile satılıyor. Yakında televizyonlar da satılabilir. Bunların hepsinde Xiaomi imzası bulunuyor.

Filipinliler mağazaya beklenenden de fazla ilgi gösterdi. Açılış için çok sayıda Xiaomi meraklısı kuyrukta bekledi ve açılış ile birlikte pek çok Xiaomi ürününü test etme imkanına erişti. Filipinli teknoloji tutkunları Xiaomi’nin Filipinler’e şube açmasından ötürü çok memnun olduklarını dile getirdiler.

Xiaomi geçtiğimiz dönemde İspanya gibi ülkelerde de şube açtı. Şu an en büyük hedefleri Amerika’da yükselebilmek fakat bu kolay gözükmüyor. Öte yandan Xiaomi’nin Türkiye’de şube açıp açmayacağına dair belirsizlik sürüyor. Fakat iddialara göre Xiaomi’nin gelecek planlarının arasında Türkiye yer almıyor.

Etiketler:
200 TL’den Düşük Olan İşe Yarar Teknolojik Ürünler
Bir Çocuğa Tablet Almak İçin En Uygun Yaş
TikTok Piyasa Değeri Hakkında Bilmeniz Gerekenler
MAC Adresi Engelleme Yöntemi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)