Xiaomi BlackShark Telefonuna Güncelleme Geldi

Fahri Gün 26 Haz 2018 Mobil 279  0

Xiaomi’nin son zamanlarda en çok konuşulan akıllı telefonlarından biri olan BlackShark için yeni bir güncelleme çıktı. Piyasaya sürülmesinin ardından yaklaşık iki ay geçen telefon için ilk güncelleme paylaşıldı. 

Akıllı telefon kategorisinde son yıllarda kuşkusuz Xiaomi şirketinin ağırlığını koyduğunu görüyoruz. Xiaomi son zamanların en fazla çıkış yakalayan telefon üreticisi. Geçtiğimiz aylarda piyasaya sürdüğü Xiaomi BlackShark modeli ile de bunu göstermişti. Ünlü şirket şimdi BlackShark modeli için ilk güncellemesini dağıttı.

Söz konusu güncelleme, yüz tanıma teknolojisinin eklenmesini sağlamakta ve cihazda ciddi performans artışları meydana getirmekte. Otomatik parlaklık ayarları ile ilgili yeni optimizasyon, erken düşük pil uyarısı, üç parmak ile ekran görüntüsü almak güncellemenin fonksiyonları arasında yer alıyor. Aynı zamanda bazı oyuncu kulaklıkları ile de uyumlu hale getirilen modelde güncellemeyi yaptıktan sonra çok daha fazla kulaklığı tamamen uyumlu bir şekilde kullanabilirsiniz.

Güncelleme duvar kağıdı ayarlanırken yaşanabilen bazı hataları da giderdiği gibi, diğer pek çok sorunun daha üstesinden geliyor. Güncellemeyi yapabilmek için ekstra bir şey yapmanıza gerek yok. Otomatik olarak gelmesi gerekiyor. Ancak eğer gelmezse manuel olarak Ayarlar ekranından kontrol etmenizi öneririz.

Android Telefonunuzu Hızlandırmak İçin Kullanabileceğiniz Sihirli Yöntem
Mi Note 10 Artık Türkiye’de!
Samsung, Akıllı Telefon Satışlarında Anavatanında Farkı Açıyor
Nokia, Android Güncellemelerine Hız Kazandırdı

Yorum Yapmayı Unutmayın :)