World of Warcraft Güncellemesinin Tarihi Belli Oldu

Fahri Gün 21 Ara 2019 Oyun 150  0

Dünyaca ünlü video oyunlarından World of Warcraft için yakında güncelleme yayınlanacak. Söz konusu güncellemenin tarihi net olarak belli oldu.

Günümüzde pek çok video oyunu sıklıkla yeni güncellemeler alarak daha iddialı bir hale geliyor. World of Warcraft yapımı da zaman zaman güncellemeler alıyor.

Radikal değişiklikler

Blizzard tarafından World of Warcraft için belki de son büyük çaplı güncelleme yayınlanacak. Çıkacak olan güncelleme Visions of N’zoth olarak adlandırıldı ve radikal değişiklikler içeriyor.

14 Ocak 2020 !

Güncelleme 14 Ocak 2020 günü çıkışını gerçekleştirecek. 14 Ocak’tan itibaren oyuna yeni ırklar dahil edilebilecek. Oyunda Vulpera ırkı da bulunabilecek ancak bu ırklarla oynayabilmek için bir oyuncunun belli bölgelerdeki rep seviyesini Exalted rütbesine yükseltmesi gerekecek.Oyuncular seviye atladıkça tercihlerine göre yeni yetenekler kazanıp özel yeminli üyeleriyle ruhbağı kurabilecek. Bu ruh bağı o karakterin özelliklerine erişmelerini sağlayacak. Aynı zamanda lanetli ve dünya dışı bir hapishane olan Lanetliler Kulesi Torgshat, oyuncuları büyüleyecek.
Etiketler:
Bioshock The Collection İçin Büyük Bir İndirim Fırsatı Sunuldu
PUBG Mobile UC Satın Alma Rehberi
Bu Fiyata Daha İyi Oyun Yok ! The Witcher 3 İndirime Girdi
NBA 2K21 18 Şubat’a kadar büyük bir indirime girdi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)