World of Speed Bundan Sonra Ücretsiz Oynanabilecek

Fahri Gün 24 Nis 2018 Oyun 359  0

Online yarış oyunlarına karşı oyuncuların özel bir ilgisi bulunmakta. World of Speed oyunu da bu doğrultuda oldukça iddialı bir yapım. Normalde ücret ödeyerek oynanabilen World of Speed’i artık herhangi bir ücret ödemeden de oynayabileceksiniz. 

World of Speed, bir süredir Steam üzerinde ücretli bir şekilde satılmaktaydı. Oyunun fiyatı 18 TL idi ve erken erişim sürümü olarak karşımıza çıkmaktaydı. Bu sürüm genelde oyunların indirimli fiyattan satıldığı, henüz daha tam olarak bitirilmemiş sürümdür. Bu sebeple yeni World of Speed oyununun geliştiricisinin bir sürpriz yaptığını söyleyebiliriz. Çünkü World of Speed geliştiricisi oyunun tam sürümü ile birlikte fiyatı arttırmak yerine tam aksine bir karar vermiş durumda.

Şu an World of Speed oyunu için bir güncelleme hazırlanıyor. Söz konusu güncelleme piyasaya sürüldükten sonra artık oyunu Free to Play modunda oynayıp diğer oyuncularla yarışabileceksiniz. Grafikleri ve oynanış tarzı eski NFS oyunlarını hatırlatan ve bu yüzden ayrı bir merak uyandıran bu oyun için bir mikro ödeme sisteminin bulunup bulunmayacağı bilinmiyor. Fakat oyun tamamen ücretsiz olduğuna göre ya reklamlı bir şekilde ya da mikro ödemeli sistemle gelecektir. Oyuncuların buna hazırlıklı olmasını tavsiye ederiz.

 

Etiketler: ,
Immortal Redneck Steam’de Büyük Bir İndirim Aldı
Prey Digital Deluxe Kısa Bir Süreliğine İndirime Girdi
Mount Blade 2 Hala Belirsizliğini Koruyor
Sniper Ghost Warrior Serisi Neredeyse Bedava Oldu

Yorum Yapmayı Unutmayın :)