Wolfenstein 2: The New Colossus Bir Hafta İçinde Switch’te Olacak!

Fahri Gün 26 Haz 2018 Oyun 237  0

Geçtiğimiz yılın en çok konuşulan oyunlarından Wolfenstein 2: The New Colossus, önümüzdeki günlerde Switch platformu için de çıkışını gerçekleştirecek. 

Wolfenstein serisinin belli bir hayran kitlesi var ve bu kitle Wolfenstein 2: The New Colossus oyununun çıkmasını büyük bir heyecanla bekliyordu. Nitekim oyun geçtiğimiz yılın sonbahar aylarında raflarda yerini aldı ve büyük bir ilgiyle karşılandı. Şimdi de Nintendo Switch platformu için piyasaya sürülmesi gündemde.

Wolfenstein 2: The New Colossus, 29 Haziran tarihinde Nintendo Switch için çıkacak. Grafiksel açıdan biraz daha düşürülmüş bir vaziyette oyunculara sunulması beklenen Wolfenstein 2: The New Colossus’un Switch sürümü, Nintendo Switch platformu oyuncuları için de büyük bir heyecan fırtınası yaşatacak.

Steam üzerinde indirimle satılıyor

Eğer oyunu hala bilgisayarlarınızda oynamadıysanız şu an büyük bir indirimin olduğunu belirtelim. Wolfenstein 2: The New Colossus normal fiyatı biraz tuzluydu. 266.00 TL’den satılan oyun, aldığı yüzde 60 indirimle 106.40 TL’ye indirildi. Kısa süreliğine indirimli olarak satın alınabilecek.

FPS, şiddet, aksiyon türlerini içerisinde barındıran Wolfenstein 2: The New Colossus, bunları yaparken hikaye tarafında da güçlü kalmayı başarıyor. Oyunun geliştiricisi daha önce yapmış olduğu bir açıklamada multiplayer modu çıkarmayacaklarını ısrarla ifade etmiş, tekli oyuncu modunda ilerleyeceklerini belirtmişti.

Knights And Bikes Çıkış Tarihi Hakkında Sürpriz Gelişme
Immortal Redneck Steam’de Büyük Bir İndirim Aldı
Prey Digital Deluxe Kısa Bir Süreliğine İndirime Girdi
Mount Blade 2 Hala Belirsizliğini Koruyor

Yorum Yapmayı Unutmayın :)