Witcher 3 Blood and Wine DLC’sinin Başlıca Özellikleri

Fahri Gün 15 Kas 2019 Oyun 362  0

Çıkışının üzerinden uzun süre geçmesine rağmen günümüzde hala son derece popüler olan The Witcher oyunu için çıkan ek içerik Blood and Wine ile ilgili başlıca özelliklere değinelim.


DLC hem konsollar hem de bilgisayarlar için çıkışını gerçekleştirmiş olup oyun için çıkan son ek paket niteliğinde ve bu yüzden ayrı bir önemi bulunuyor. Oyunda yeni bir ülkeye gidiyorsunuz ve ilginç olayların arkasındaki gizemleri çözmeye çalışıyorsunuz.

Dolu dolu bir DLC !


Dünyanın en ünlü oyunlarından biri olarak kabul edilen The Witcher 3 için oldukça büyük bir DLC paylaşılmıştı. Bu DLC’yi hala oynamayanlar için başlıca özelliklerine değinmek istedik.
DLC’ye sahip olmanız için belli miktar ücret ödemeniz gerektiğini belirtelim. Ancak bu hiç sorun değil çünkü oyun için vereceğiniz ücrete kesinlikle değecek. Çünkü oyun 90’dan fazla göreve ve 30 saate yakın oynanış süresine sahip. Böylece dolu dolu bir DLC olduğunu söylemek gerekiyor.

Velen’teki ilan tahtasına dikkat


DLC’yi başlatmak için yapılması gereken şey Velen’de bulunan ilah tahtasına gözatmaktır. Oradaki bir kontratı alarak DLC serüvenini başlatmış olursunuz. Ancak DLC’yi oynamak için A Poet Under Pressure yani Baskı Altında Bir Şair görevini tamamlamanız gerekiyor ve 34. seviye ve üzerindeyseniz oynamanız öneriliyor.

100’den fazla zırh !


Oyunda 40’tan fazla ilginç nokta ve 14 bin satırın üzerinde diyalog bulunuyor. Aynı zamanda 100’den fazla yeni zırh parçasına da sahip olan DLC, bu özellikleriyle oyuncuları dolu dolu bir maceraya davet ediyor.
Anno 1800 Oynayanların İşine Yarayabilecek 5 Taktik
Kule Savunması Temalı 5 Video Oyunu
Scarlet Nexus İncelemesi
Game Builder Garage İncelemesi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)