Witch It Almanın Şimdi Tam Sırası! Büyük Bir İndirime Girdi

Fahri Gün 04 May 2022 Oyun 70  0

Sevilen oyunlardan Witch It ile ilgili olarak Steam üzerinde cazip bir indirim meydana geldi. %75 oranında indirim alan oyun böylece 10 TL’nin altına indi.

Zaman zaman büyük çaplı video oyunu indirimlerine yönelik haberlere yer vermekteyiz ve bu haberimizde de Witch It oyunuyla ilgili olarak gerçekleştirilen büyük indirimden bahsedeceğiz. Witch It, PC platformunda sevilen çok oyunculu oyunlardan biri olup oyun Steam üzerinde büyük bir indirim almasıyla dikkat çekti.

%75 indirim uygulandı

Normal fiyatı 39,00 TL olan Witch It oyununa %75 oranında indirim geldi. Böylece oyunun yeni fiyatı kısa bir süreliğine 9,75 TL oldu. Uygulanan bu indirim fırsatı 5 Mayıs akşamına kadar geçerliliğini sürdürecek olup, oyunu şu an 10 TL’nin altında bir fiyattan satın alma imkanınız bulunuyor ve bunun güzel bir fırsat olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Witch It Hakkında

Witch It oyunu aslında bir saklambaç konseptinin fraklı bir versiyonu olarak karşımıza çıkıyor. Oyunda avcılar ve cadılar olarak iki taraf bulunuyor. Eğer avcı iseniz cadıları bulmaya, cadı iseniz de avcılardan saklanmaya çalışıyorsunuz. Cadılar herhangi bir nesnenin şekline bürünerek kamufle olabiliyor ve avcılar onları belirli bir süre içerisinde bulup yok edemedikleri taktirde oyunu cadılar kazanıyor. Eğer avcı iseniz de pür dikkatle cadıları avlamaya çalışıyorsunuz.

Etiketler: ,
Subnautica Serisi İçin Büyük Bir İndirim Uygulandı
Cyberpunk 2077 Fiyatı Yarı Yarıya İndi
Euro Truck Simulator 2, Yolların Kralı Olmak İsteyenler İçin Büyük Bir İndirimde!
Red Dead Redemption 2 Fiyatı Yarı Yarıya İndi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)