Windows 10 Fotoğraflar Güncellendi

Fahri Gün 26 Oca 2018 Bilgisayar 354  0

Popüler fotoğraf uygulamalarından Windows 10 Fotoğraflar güncelleme alarak yeni özelliklere kavuştu. Özellikler arasında en etkili olanı Bir Yıldız Seç isimli özellik.

Windows 10 işletim sistemi günümüzde Microsoft’un son çıkardığı PC sürümü olup milyonlarca kişi tarafından kullanılıyor. Yazılım için geliştirilen özel bir uygulama olan Fotoğraflar özelliği sıklıkla geliştirilerek daha iyi bir statüye getiriliyor.

Fotoğraflar uygulaması güncelleme aldı ve bazı özellikler eklendi. Otomatik olarak oluşturduğunuz ortamlar güncelleme ile daha işlevsel bir hale geldi. Bir Yıldız Seç isimli yeni özellik, istediklerinizi ön plana çıkarabilmenizi sağlıyor. Böylece daha kişisel bir deneyim elde edebiliyorsunuz. Örneğin bir doğum günü ile ilgili hazırlanan videoda özel kişiyi daha ön plana çıkarabiliyorsunuz.

Bir Yızdız Seç özelliğinin yanında uygulamanın daha stabil çalışabilmesi için çalışmalar sergilendiği de iddia ediliyor. Eğer güncellemeyi edinmek isterseniz Windows 10 Creators Update yazılımını uygulamanız gerekiyor.

Etiketler:
Oyuncu Bilgisayarında Mutlaka Bulunması Gereken Programlar!
Daha Fazla Hertz Oranına Gerçekten İhtiyacınız Var Mı?
Yeni NVIDIA Ekran Kartları Ne Gibi Farklılıklar Sunacak?
Acer Predator X34 İncelemesi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)