Windows 10 Fotoğraflar Güncellendi

Emre BEY 26 Oca 2018 Bilgisayar 101  0

Popüler fotoğraf uygulamalarından Windows 10 Fotoğraflar güncelleme alarak yeni özelliklere kavuştu. Özellikler arasında en etkili olanı Bir Yıldız Seç isimli özellik.

Windows 10 işletim sistemi günümüzde Microsoft’un son çıkardığı PC sürümü olup milyonlarca kişi tarafından kullanılıyor. Yazılım için geliştirilen özel bir uygulama olan Fotoğraflar özelliği sıklıkla geliştirilerek daha iyi bir statüye getiriliyor.

Fotoğraflar uygulaması güncelleme aldı ve bazı özellikler eklendi. Otomatik olarak oluşturduğunuz ortamlar güncelleme ile daha işlevsel bir hale geldi. Bir Yıldız Seç isimli yeni özellik, istediklerinizi ön plana çıkarabilmenizi sağlıyor. Böylece daha kişisel bir deneyim elde edebiliyorsunuz. Örneğin bir doğum günü ile ilgili hazırlanan videoda özel kişiyi daha ön plana çıkarabiliyorsunuz.

Bir Yızdız Seç özelliğinin yanında uygulamanın daha stabil çalışabilmesi için çalışmalar sergilendiği de iddia ediliyor. Eğer güncellemeyi edinmek isterseniz Windows 10 Creators Update yazılımını uygulamanız gerekiyor.

Etiketler:
Windows 7 Sahipleri Artık Güncel Bir Antivirüs Kullanmak Zorunda
Scythe Yeni CPU Soğutma Sistemi İle Göz Kamaştırıyor
Vulkan 1.1 Duyurusu Gerçekleştirildi
Bilgisayar Kullananların Yapmaması Gereken Önemli Hatalar

Yorum Yapmayı Unutmayın :)