WhatsApp Üzerinde Uzun Video Gönderme Yöntemi

Fahri Gün 13 Kas 2022 Mobil 406  0

Mesajlaşma platformlarından WhatsApp üzerinde uzun video gönderebilirsiniz. Bunun için hangi yöntemleri uygulamanız gerektiğine değiniyoruz.

En çok kullanılan mesajlaşma uygulamalarının başında gelmekte olan WhatsApp üzerinde iletişim kurmak son derece yaygın ve kullanıcılar çoğu kez mesajlaşma ile kalmayarak aynı zamanda birbirine fotoğraf ve video gönderiminde de bulunuyor. Ancak WhatsApp üzerinde video paylaşırken bazı sınırlar da söz konusu oluyor. Örneğin pek çok kullanıcı uzun video gönderme konusunda sorun yaşadığından şikayet ediyor.

WhatsApp Uzun Video Gönderimi İçin Uygulanabilecek Yöntemler

İlk etapta WhatsApp uygulamasına giriş yapınız. Açılacak olan sohbet ekranının üzerine gelip mesaj yaz bölümündeki ataç şeklinde olan simgeye dokununuz. Ardından Belge sekmesine basınız. Diğer Belgeler Göz Atın seçeneğine dokununuz ve paylaşmak istediğiniz videoyu bulunuz. Videoyu bulmanızın ardından gönderme işlemini tamamlayınız. Gönderilmek istenen video ekran üzerinde görülmemekteyse ekranın sol üstündeki ataç şekildeki üç çizgiye tıklayınız. Bahsettiğimiz adımları uygulayarak tüm telefonlardan WhatsApp uzun video gönderme şilemini yapabilirsiniz.

WhatsApp Video Gönderme Sınırı

WhatsApp üzerinde normalde en fazla 16 MB boyutunda videolar gönderebilirken yukarıdaki yöntemle beraber 100 MB’a kadar video göndermeniz mümkün olacaktır. Eğer 100 MB üzerinde dosya gönderimi söz konusu olursa dosyanın gönderilemediğine dair uyarı ile karşı karşıya kalırsınız.

Etiketler:
WhatsApp Sohbet Kilitleme Rehberi
Hoparlör Temizliği Yapma Rehberi
iPhone Ekran Mesafesi Özelliğinin Aktifleştirilmesi Rehberi
Ödemeli Arama Yapma Rehberi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)