WhatsApp Tarih Zaman Ayarlarını Yapma Yöntemi

Fahri Gün 18 Haz 2020 İnternet 444  0

Hazırladığımız yeni yazımızda WhatsApp Messsenger yüklü Android akıllı telefonunuzda WhatsApp uygulamasının tarihinin uyuşmaması sorununu nasıl çözebileceğiniz konusuna değiniyoruz.

Sohbet uygulamaları arasında epey popüler bir yere sahip olan WhatsApp Messenger’da tarih zaman ayarlarını uygulamanız mümkün .Özellikle yanlış saat ayarlarını düzeltmek için uygulabalieceğiniz yöntem bulunmakta. Haydi bir bakalım!

Güncelleme

Yaşanan sorunun temel kaynağı WhatsApp sürümünüzün eski olması. Bu yüzden ilk olarak WhatsApp uygulamanızı güncellemenizi öneriyoruz. Bunun için PlayStore ve AppStore uygulamasını açıp arama bölümüne WhatsApp yazınız ve çıkan bölümden WhatsApp logosunun atında bulunan Güncelle veya Yükle butonunun üzerine dokunun. Böylece güncelleme işlemi başlayacak ve gerçekleştirilecektir.

Tarih Saat Zaman Ayarı

Eğer güncelleme işlemi başarısız olduysa o halde tarih ve saat ayarlarına girin. Bunun için cihazınızda Ayarlar bölümüne girin ve Tarih ve Saat seçeneğine gidip Otomatik Zaman Dilimi işareti tikliyse onu kaldırıp manuel olarak bulunduğunuz ülkeyi seçin. Böylece işlem tamam!
Etiketler:
Stalk Hakkında Bilinmesi Gerekenler
Reklam Engelleme Uygulamalarının Her Reklamı Engellememesinin Nedenleri
Facebook Üzerindeki Fotoğraf ve Videoları Farklı Platforma Aktarma Yöntemi
Instagram’da Daha Fazla Takipçi Kazanmada Hashtag Kullanımının Önemi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)