Warzone 2100 Sürpriz Bir Platforma Geldi

Fahri Gün 15 Mar 2020 Oyun 330  0

Eski efsanevi oyunlardan biri olan Warzone 2100, aradan geçen 21 yılın ardından ünlü oyun sanal mağazalarından Steam’e geldi. İşte detaylar…

Oldukça eski bir gerçek zamanlı strateji oyunu olan Warzone 2100, ilk olarak 1999 yılında PC, PlayStation 1 platformları için çıkışını gerçekleştirmişti. 2004 yılından itibaren de ücretsiz ve açık kaynak kodlu olarak yayınlanan yapım, şimdi de Steam platformu üzerinde kendisini gösterdi.

Oyunun Konusu

21.yüzyılın sonlarında yeni NASDA stratejik savunma sisteminde meydana gelen büyük bir problem nedeniyle dünya nükleer saldırılar tarafından yok edilmekedir. Bu durumda hayatta kalmaya çalışan ufak gruplar ortaya çıkmaktadır. Sizin oyundaki amacınız ise organize ve savaş teknolojilerinden yararlanarak medeniyetleri yeniden oluşturabilmek. Bunun için büyük bir savaş vermeniz gerekiyor.

Nostalji Tutkunlarına !

İzometrik bakış açısıyla oynanan oyun, Steam üzerinde ücretsiz bir şekilde eklenip oynanabiliyor. Eğer şu sıralar RTS hususunda şöyle bir nostalji yapmak isterseniz göz gezdirmenizi öneririz.
Bioshock The Collection İçin Büyük Bir İndirim Fırsatı Sunuldu
PUBG Mobile UC Satın Alma Rehberi
Bu Fiyata Daha İyi Oyun Yok ! The Witcher 3 İndirime Girdi
NBA 2K21 18 Şubat’a kadar büyük bir indirime girdi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)