Vivo V25e Teknik Özellikleri Belli Oldu

Fahri Gün 01 Ağu 2022 Mobil 82  0

Vivo markasının V25e isimli akıllı telefonunun sahip olduğu etkileyici özellikler belli olmuş durumda. Cihaz yakın zamanda resmen tanıtılacak.

Popüler teknoloji markalarından biri olan Vivo, yeni V25e isimli akıllı telefonunu piyasaya sürmeye hazırlanmakta ve cihazın tanıtımının çok yakında yapılmasını bekliyoruz. Peki akıllı telefon ne gibi teknik özelliklerle karşımıza çıkacak?

V25e isimli akıllı telefon modeli, MediaTek Helio G99 yonga setinden güç almakta olan bir telefon. Mali G57 grafik işlemcisini kullanmakta olan akıllı telefonda 4 GB ve 8 GB RAM seçenekleri yer alıyor. Cihazda dahili depolama alanı olarak iki farklı seçenek sunulmakta olup bunlar 64 GB ve 128 GB depolama alanlarıdır. Orta segment için uygun fiyattan gelmesi hedeflenen V25e akıllı telefonunun V23e modeline nazaran önemli gelişmeler sunması bekleniyor.

V25e ekran özellikleri

V25e telefonunun ekranına ilişkin gelen bilgiler cihazın ekranının 6.50 inç büyüklüğünde olacağını göstermektedir. Ürünün ekranı 1080 x 2404 piksel çözünürlüğünde olacak. V2201 model numarası ile Google Play üzerinde görüntülenen akıllı telefonun inç başına piksel yoğunluğunun ise 400 olması beklenmektedir. Kayıtlara V25e olarak düşen yeni Vivo telefonunun pazarda nasıl bir performans ortaya koyacağı büyük merakla beklenmektedir

Etiketler:
Moto X30 Pro Telefonunun Tanıtılmadan Satışa Sunulması Bekleniyor
Hava Durumu Alanında En Başarılı Uygulamalar
Asgari Ücretle Alınabilecek Giriş Segment Telefonlar
Infinix Note 12 ve 12 Pro Resmen Çıktı

Yorum Yapmayı Unutmayın :)