Vivo v21 Serisi Resmiyet Kazanıyor

Fahri Gün 17 Nis 2021 Mobil 420  0

Vivo markası bir süredir V21 serisi üzerinde çalışmakta olup, seriye dair telefonlar resmiyet kazanıyor. İşte habere ilişkin detaylar…

Akıllı telefon dünyasının popüler markalarından biri olan Vivo, yakın zamanda V21 akıllı telefon serisini piyasaya sürecek. Seri kapsamında pek çok yeni akıllı telefon modeli kendisini gösterecek.

Vivo Malezya’nın resmi Twitter hesabı tarafından onaylanan bilgiye göre Vivo markası 27 Nisan günü V21, v21e akıllı telefonları hakkında resmi duyuruyu gerçekleştirecek. Böylece V21e akıllı telefonunun önümüzdeki günlerde resmiyet kazanacağını söyleyebiliriz.

Henüz doğrulanmayan raporlara göre V21 serisi, tanıtım yapılacak olan 27 Nisan günü aynı zamanda piyasaya da sürülecek. Bu bağlamda cihazların aniden satışa çıkarılma gibi bir ihtimalin bulunduğunu belirtmek gerekiyor.

V21 serisinin teknik özelliklerine ilişkin olarak şu an fazla bilgi bulunmuyor. Bazı sızıntılar cihazın 335 Dolar seviyesinde bir fiyattan satışa sunulacağını gösteriyor. Ürün hakkında detaylara 27 Nisan gününden itibaren erişebileceğiz.

Etiketler: ,
Yerli Üretim Akıllı Telefon Modelleri
Redmi Note 12 Pro’nun Donanımları Ortaya Çıktı
TikTok Jetonlarına İlişkin Bilinmesi Gerekenler
APK Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Yorum Yapmayı Unutmayın :)