Video Oyunlarında Daha İyi Olmanın Sırları

Fahri Gün 24 Haz 2019 Oyun 425  0

Oyunlarda daha iyi performans sergileyebilmek için neler yapılması gerekir? Yeni içeriğimizde detaylarıyla bakalım.


Oyunlarda başarılı olabilmenin püf noktalarından biri rakibe saygı duymaktan geçer. Rakibin iyi olduğunu düşündüğünüz zaman çok daha iyi konsantre olursunuz. Ancak rakibi hafife aldığınız zaman birden afallayabilirsiniz.

Kendinizi geliştirin


Kendinizi geliştirmeniz de oldukça önemlidir. Özellikle online bir oyun oynarken rakibinizdeki oyuncunun size karşı bariz bir üstünlük kurmuş olduğunu farkedebilirsiniz. Bu gibi durumlarda yapmanız gereken şey rakipten çekinmek değil aksine kendinizi geliştirip daha iyi bir oyuncu haline gelmektir. Kendinizi geliştirmenizin en iyi yolu sizden iyi oyunculara karşı oynamaktır. Kendinizi eleştirmeniz de gelişim açısından bir hayli önemli bir husustur.

Stres konsantrasyonu azaltabilir


Bunun bir oyun olduğunu unutmadan, keyfinizi bozmadan oynamaya özen gösterin çünkü siz stres oldukça oyunda daha başarısız olacaksınız. Eğer üst üste başarısız olduysanız ve stres dereceniz arttıysa o halde oyunun başından bir süreliğine kalkıp kafanızı dağıtın ve daha sonra konsantre bir şekilde tekrar dönün.

Özel tüyoları kaçırmayın!


Son olarak hangi oyunda daha başarılı olmak istiyorsanız o oyunla ilgili tüyoları alın. Daha iyi bir oyuncu olabilmek için hangi oyunda hangi taktiklerin uygulanabileceğini, nasıl bir oyun stili izlenmesi gerektiğini gözlemleyip kullanın.
Etiketler: ,
LoL Maç Geçmişi İzleme Yöntemi
Repack Tanımı Hakkında Bilgiler
Battlefield 1 İçin Büyük Çaplı Yeni İndirim !
Hitman 2 Gold Edition İçin Büyük Bir İndirim Uygulandı

Yorum Yapmayı Unutmayın :)