Uygun Fiyatlı Powerbank Cihazları

Fahri Gün 16 Kas 2021 Teknoloji 230  0

Bu içeriğimizde uygun fiyatlı powerbank cihazlarının hangileri olduğuyla ilgili bilgiler veriyoruz. İşte konuya ilişkin detaylar…

Akıllı telefonların batarya performansı daha uzun süreli telefon kullanımı açısından önemli olup, batarya teknolojileriyle ilgili olarak çeşitli Powerbank cihazları da satılmaktadır. Bu cihazlar özellikle evden veya priz bulunan herhangi bir yerden uzaktaysanız çok işe yaramaktadır çünkü telefonunuz için yedek bir batarya görevi görürler. Telefonları Powerbank cihazlarına takarak şarj edebilirsiniz.

Sahip olduğu malzeme kalitesi ve özelliklerine göre fiyatları da değişen çok sayıda powerbank bulunmaktadır. Şimdi sizler için bunlardan fiyat olarak nispeten daha uygun olan bazı modellere değineceğiz.

 Xiaomi Ultra Compact

Hızlı şarj teknolojisi bulunan Xiaomi Ultra Compact ürünü 10000 mAh bataryaya sahip olup, 22.5 W seviyesine kadar hızlı şarj desteklemektedir. 2 adet hızlı şarj desteği bulunan USB Tip C çıkışı bulunan cihazda micro USB portu bulunuyor. Powerbank 3.5 saatte tam doluma ulaşıyor.

Anker PowerCore Select

Kapasitesi 20000 mAh olan batarya 2 USB çıkışına sahip, eş zamanlı iki cihazı şarj etme imkanı bulunuyor. 18W Power IQ 2.0 yüksek hızlı şarj teknolojisini kullanmakta olan ürün, 10 saatte şarj oluyor.

Xiaomi Qi Power Delivery Powerbank

Qi kablosuz şarj standartı bulunan ürün 10000 mAh kapasiteye sahip olup 10W kablosuz hızlı şarj desteklemektedir. Kablolu bağlantı ile 18W hızlı şarj desteği var. Son zamanlarda dikkat çeken Xiaomi markasının bu ürünü, standart bir deneyimi uygun fiyattan almak isteyen kullanıcılar için tercih edilebilecek seçenekler arasında yer alıyor.

Abandonware Anlamı ve Hakkında Bilgiler
Analog Cihazlar Hakkında Bilgiler
Motor Yağı Konusunda En Başarılı Markalar
Artırılmış Gerçeklik Tanımı ve AR Kullanılan Oyunlar

Yorum Yapmayı Unutmayın :)