Uplay Nedir İşlevleri Nelerdir?

Fahri Gün 31 Ağu 2017 Oyun 1.317  0

Uplay, Ubisoft tarafından geliştirilmiş bir oyun satın alma ve indirme platformudur. Uplay internetten resmi sitesinden indiriliyor ve ardından bilgisayara kurup çalıştırıyorsunuz. Çalıştırdıktan sonra sizden giriş bilgileri istiyor ve kaydınızı yapıp giriş bilgileriniz ile sisteme giriyorsunuz. Uplay’de zaman zaman çeşitli indirimler oluyor ve Ubisoft tarafından kaliteli oyunlar burada satılıyor.

Oyunu satın aldığınızda da tüm cihazlarda ürün kodu ile etkileştirip oynayabilmenize yarıyor. Tabii aynı anda birden fazla cihazda oynamanız mümkün olmuyor yani kod tek kullanım için geçerli.

Uplay Üzerinden Nasıl Oyun Aktifleştiriliyor?

Bunun için uygulamayı çalıştırın ve sol üst bölümde bulunan üç yatay çizgiye tıklayın. Tıkladıktan sonra açılan menüden Activate a Key yazısına bir kez tıklayın. Karşınıza bir pencere açılacak ve bu pencerede sizden oyun kodunu girmeniz istenecek. Satın aldığınız ürünün kodunu buraya yazarak ve devam ederek oyunun anında sizin olmasını sağlayabilirsiniz. Oyunu satın aldıktan sonra da giriş yapmış olduğunuz cihazınıza indirebilirsiniz.

 

Etiketler:
Days Gone PC Sürümü İncelemesi
FIFA 21 için muazzam indirim!
Alanında En Popüler Oyun Olan ETS 2 İndirime Girdi
Play Store Platformunda Ülke Değiştirme Yöntemi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)