Untitled Goose Game İncelemesi

Fahri Gün 16 Eki 2019 Oyun 129  0

Yeni içeriğimizde Untitled Goose Game oyununu masaya yatırıyoruz. İşte oyun hakkındaki incelememiz…


Untitled Goose Game, son derece farklı bir oyun, mizahi yönünün oldukça kuvvetli olduğunu söylemek mümkün. Sonuçta oyunda bir kazı yönetiyorsunuz. Üstelik bu kaz pek bir masum durmasına karşın son derece aksi ve amacı insanları sinirlendirip onlara ayak bağı olmaktan ibaret.

Çılgın kaz


Yönettiğimiz beyaz kazımız nefret ettiği insanlara karşı bir şeyler yapmak zorunda. Bunun için türlü planlar kuruyor ancak oyunda genel itibariyle yapabileceğiniz şeylerin biraz sınırlı olduğunu belirtelim. Açıkçası bu tarz bir oyunda zaten daha nasıl çılgınlıkların yapılabileceğine ilişkin bir fikir yürütmek zor. Geliştirici House House şirketi de bu durumun farkında olacak ki oyunu fazla uzun yapmamak konusunda karar kılmış. Dolayısıyla oyunu yaklaşık 4 saat içerisinde bitirebiliyorsunuz.

Piyanodan ilham alındı!


Oyun ses efektleri hususunda genellikle piyano seslerinden ilham almış. Müziklerde piyano kullanılmış ve ana göre değişen ritimleriyle oyuna tat katmış.

İdare eder!


Lineer bir yapıda olan oyun kovala kaç sekanslarını karşımıza çıkarmakta olup farklı bir oyun arayanlar için genel itibariyle hoş bir deneyim sunacağını, ancak fazla bir şey beklememek gerektiğini (Ki böyle bir oyundan nasıl fazla bir şey beklenirse) belirtmek gerekiyor.
Kodlama Bilgisi Olmadan Kullanabileceğiniz 5 Oyun Yapma Yazılımı
Android Telefonlarda Oynayabileceğiniz Ücretsiz Bağımsız Oyunlar
Hearts of Iron IV Etkileyici Bir İndirim Aldı
Marvel Karakterlerinin Bulunduğu 5 Mobil Oyun

Yorum Yapmayı Unutmayın :)